sobota, kwietnia 23, 2022

Sisley Paris All Day All Year czyli skóra pod ochroną

Życie w mieście to wyzwanie dla skóry. Ciągłe działanie szkodliwych czynników zewnętrznych – w tym polutantów, promieni UV i dymu papierosowego zakłóca proces odnowy komórek i prowadzi do przedwczesnego starzenia. Laboratoria Sisley Paris nieustannie pogłębiały swoją naukową wiedzę bazując na najnowszych odkryciach dotyczących negatywnego wpływu czynników zewnętrznych na skórę. Rezultatem tej pracy jest innowacyjna, jeszcze skuteczniejsza formuła kremu Sisley All Day All Year. 

Dzięki kombinacji aktywnych składników "smart", ten inteligentny krem Sisley All Day All Year gwarantuje nam kompleksową strategię obronną w celu ochrony skóry przed czynnikami zewnętrznymi odpowiedzialnymi za jej przedwczesne starzenie. 

W pierwszej kolejności skóra ocenia poziom szkodliwości czynników zewnętrznych, a następnie uruchamia mechanizmy obronne, które pozwolą jej przezwyciężyć wpływ czynników powodujących przedwczesne starzenie się.

Dzięki swojej tarczy ochronnej - fizycznej i biologicznej, All Day All Year oferuje rozbudowaną strategię obronną, aby chronić skórę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi:

TARCZA FIZYCZNA

chroni skórę na powierzchni, zanim czynniki zewnętrzne wpłyną na jej komórki, dzięki trzem mechanizmom ochronnym, w tym wzmocnionej ochronie UVA/UVB.

TARCZA BIOLOGICZNA

działa głęboko w skórze, reaktywując jej zdolności do samoobrony poprzez cztery mechanizmy ochronne.


ULTRA-SKUTECZNA OCHRONA, UDOSKONALONA O TRZY DZIAŁANIA:

  • Obrona przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.
  • Ograniczenie szkodliwego wpływu połączenia promieniowania UV/polutantów i kaskady reakcji oksydacyjnych, odpowiedzialnej za uszkodzenia skóry.
  • Intensywna stymulacja systemu obronnego skóry. Formuła zawiera koktajl roślinnych składników aktywnych chroniących i wzmacniających skórę. Dzięki niej, aktywowanych jest siedem mechanizmów ochronnych zgodnych z potrzebami skóry.

Dzięki tej skutecznej i ultra kompleksowej formule All Day All Year przywraca skórze piękny wygląd oraz aktywuje jej mechanizmy ochronne w środowisku miejskim. Szkodliwe połączenie promieniowania UV i polutantów zostaje zahamowane, a skóra jest mniej obciążona. Lepiej radzi sobie ze szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Jej naturalny system obronny jest przywrócony i działa optymalnie, co pozwala jej chronić się przed przyspieszonym starzeniem i odzyskać jej wewnętrzną siłę.


All Day All Year bazuje na mocy natury, jego działanie opiera się na aktywowaniu kluczowych mechanizmów obronnych skóry przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Idealnie chroniona skóra, pozwala na poczucie pewności w codziennych aktywnościach.

Dzięki nawilżającej formule może być aplikowany samodzielnie lub jako finalny krok rytuału, jako ochronny „top coat” nakładany na codzienną pielęgnację skóry. Produkt dopasowany dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku. Jego konsystencja jest lekka i jedwabista, o delikatnym, botanicznym zapachu szałwii, majeranku i jałowca.

Krem ma treściwą ale niesamowicie lekką konsystencję, która idealnie stapia się ze skórą nie pozostawiając na niej tłustego filmu. A uspokajający zapach kremu powoduje, że swobodniej oddychamy i odprężamy wszystkie nasze zmysły.


Krem Sisley Paris All Day All Year dostępny jest teraz w nowym opakowaniu; prosta, nadająca się do recyklingu szklana butelka z wnętrzem, które kurczy się w miarę używania i można je usunąć w celu segregacji odpadów.

Jeżeli szukacie idealnego kremu miejskiego, który chroni skórę, nawilża ją i ma dodatkowo działanie przeciwstarzeniowe, zajrzyjcie do butiku online marki Sisley.