niedziela, kwietnia 24, 2022

Życie to ciągła podróż czyli Abercrombie & Fitch Away

Życie to podróż, a jej celem są emocje. Teraz bardziej niż kiedykolwiek rozumiemy, jak ważne jest delektowanie się chwilą, każdego dnia. AWAY od Abercrombie & Fitch to zaproszenie do naciśnięcia pauzy i po prostu bycia. Zapachy Abercrombie & Fitch AWAY są wegańskie, bezglutenowe. Nie zawierają siarczanów, ftalanów ani parabenów. Każdy zapach zawiera wysokiej jakości składniki, które są pozyskiwane w sposób zrównoważony we współpracy z lokalnymi hodowcami, aktywnie przynosząc korzyści ich społecznościom i źródłom utrzymania


Abercrombie & Fitch AWAY for Men to wodny zapach fougere, który zaprasza na chwilę relaksu, urzekając swą świeżością. 

Nuta głowy: chłodny, rześki liść fiołka połączony z orzeźwiającym grejpfrutem i ananasem. 
Serce: orzeźwiająca i aromatyczna mieszanka esencji imbiru, egipskiego geranium i pikantnego białego pieprzu. 
Baza: ciepła, głęboka kompozycja bursztynu i jasnych drzew, uzupełniona ziemistą esencją wetiwerii z Haiti.


Abercrombie & Fitch AWAY for Women to kwiatowo-owocowy zapach, dopełniający szczęście w chwilach spędzonych z przyjaciółmi. 

Nuty głowy: regenerujące połączenie czerwonej porzeczki, gruszki i mandarynki z Brazylii. 
Serce: zmysłowa i kobieca gra delikatnych płatków konwalii, miękkiej frezji i jaśminu. 
Baza: otulające ciepło ambry, piżma i pralin.


Flakon to przykład klasycznego designu. Każdy z nich ma wytłoczone logo i metalizowany korek. Są one kontynuacją dziedzictwa marki w zakresie dbałości o szczegół i uwielbienia nowoczesności. Dzięki zaangażowaniu marki w zrównoważony rozwój, flakony zapachowe Abercrombie & Fitch AWAY są wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu poprzemysłowego.


Kampania została nakręcona na Brooklynie w Nowym Jorku przez fotografa i reżysera filmowego Bena Piera. W kampanii widzimy grupę przyjaciół, którzy robią sobie przerwę od rutyny, by uciec do idealnej miejskiej zielonej oazy. Kiedy przechodzą od robienia do bycia, wiedzą, że życie polega na wspólnocie i jest doświadczeniem, którym należy się cieszyć, tu i teraz.