niedziela, kwietnia 17, 2022

Dotyk słońca na skórze czyli Guerlain Terracotta Light

Marka Guerlain po raz kolejny osiągnęła mistrzostwo wprowadzając Terracottę Light - najlepszy puder rozświetlający w Europie. Tej wiosny, przedstawia go w zrewolucjonizowanej, jeszcze bardziej udoskonalonej wersji z nową formułą złożoną w 96% ze składników pochodzenia naturalnego. Ta niezwykła rewolucja sprawiła, że nowa Terracotta Light gwarantuje niewiarygodnie równomierne krycie i zapewnia efekt drugiej skóry. Niezmiennie inspirowana obrazem wschodu słońca nad wydmami i nasycona pigmentami rozświetlającymi, nadaje skórze świeży, zdrowy blask i sprawia, że twarz wygląda perfekcyjnie przez 365 dni w roku.


Ściśle połączona z ziemią, nowa Terracotta Light w swojej formule zachowała wszystko to, co sprawiło, że jej oryginalna wersja stała się światowym bestsellerem, ale w tej odsłonie jeszcze bardziej zbliża się do doskonałości. Wciąż zapewnia niepowtarzalny, słoneczny blask, który sprawia, że skóra wygląda zdrowo i pięknie przez cały rok, ale teraz w udoskonalonej formule, która przenosi naturalność na wyższy poziom - aż 96%zawartychwniejskładników jest pochodzenia naturalnego. Pozostałe 4% składników zostało starannie wybranych tak, aby zachować trwałość formuły i przyjemność stosowania.


Ta bezprecedensowa formuła łączy w sobie połyskujące pigmenty pochodzenia naturalnego z wyrafinowanym akcentem–miodem z marokańskiej rośliny Euphorbii. Ten niezwykły składnik o właściwościach nawilżających sprawia, że nowy puder Terracotta Light ma wyjątkowo lekką i komfortową formułę.

Miód produkowany jest w Południowym Maroku przez saharyjskie pszczoły, gatunek, który wspaniale przystosował się do pustynnych warunków pogodowych, a następnie zbierany ręcznie przez pracowników kooperatywy Targanine. Ta zarządzana przez kobiety spółdzielnia zajmuje się również ochroną lokalnych zasobów i tworzeniem stałych miejsc pracy. W jej ramach wytwarzany jest również olej arganowy stosowany do produkcji Terracotty Original.


Wyróżniająca się wysoce naturalną formułą, nowa Terracotta Light oferuje niezwykle delikatną teksturę, efekt drugiej skóry. Oddychająca formuła, łatwa aplikacja i równomierne krycie sprawiają, że Terracotta Light zapewnia słynny zdrowy blask: jeszcze bardziej promienny, idealnie równy i niewiarygodnie naturalny. Pocałunek słońca na skórze, tak lekki jakby go nie było. Dzięki temu subtelnemu woalowi pudru, cera jest świeża i ożywiona, jakby skąpana w promieniach wschodzącego słońca.


W każdym kompakcie zostały zamknięte cztery odcienie ułożone w oryginalny wzór, symbolizujący rewolucję i stanowiący hołd dla samej natury. Ten wzór doskonale łączy w sobie satynowy brąz, matowy odcień tonujący, żywy róż i uniwersalny rozświetlacz, który oferuje wszystkim typom cery piękne półtransparentne wykończenie. Puder dostępny jest w sześciu harmoniach, które podkreślają zdrowy blask i naturalne piękno wszystkich typów karnacji od bardzo jasnych, po najciemniejsze. Do wyboru są trzy intensywności: Light, Medium i Dark oraz dwie tonacje: Cool i Warm.

Dzięki czterem rodzajom pudrów o uzupełniającym się wykończeniu, seria Terracotta umacnia swoją pozycję mistrza szytego na miarę pocałunku słońca, gwarantując piękną, zdrową i pełną blasku skórę zarówno w zimowym, jak i letnim wariancie.


Od pokoleń, legendarny zapach Terracotty przywołuje lato słonecznymi nutami ylang-ylang i kwiatu pomarańczy, rozgrzaną wanilią i orientalną tonką, podanymi na zmysłowej bazie z białego piżma. Bez względu na porę roku, ten kultowy zapach zabiera nas w podróż w stronę słońca. Łączy w sobie czystą przyjemność i namiętność.

#paczka PR