czwartek, lutego 29, 2024

Uwodzicielska moc perfum czyli BOSS The Scent Elixir

Kluczową filozofią marki BOSS jest idea: Bądź swoim własnym szefem. To odważne motto stale inspiruje ludzi na całym globie do słuchania własnej intuicji, przejęcia kontroli nad własnym życiem i bycia autorytetem dla siebie samych w każdej roli, jaką pełnią.

Historia zapachów BOSS The Scent sięga korzeni marki BOSS, znanej ze swojego eleganckiego stylu i wyrafinowanej estetyki. BOSS The Scent został wprowadzony na rynek jako odpowiedź na potrzebę subtelnych, ale zarazem zmysłowych zapachów, które odzwierciedlałyby pewność siebie i elegancję noszących je ludzi.


Pierwsza edycja zapachu BOSS The Scent została wprowadzona na rynek w 2015 roku i od razu zdobyła uznanie zarówno krytyków, jak i konsumentów. Inspiracją dla tego zapachu była idea uwodzenia i wyrafinowanego stylu życia, który jest charakterystyczny dla marki BOSS. Zapach ten szybko stał się ikoną, podkreślającą pewność siebie i charyzmę mężczyzn i kobiet, którzy noszą markę BOSS.

Od tego czasu seria BOSS The Scent stale ewoluuje, wprowadzając nowe interpretacje i warianty, które nadal odzwierciedlają esencję marki. W 2024 roku marka BOSS zaprezentowała dwie nowe, porywające kompozycje zapachowe BOSS The Scent Elixir, które wzbogacają kolekcję o jeszcze bardziej intensywne i uwodzicielskie aromaty.


Nowe, mocno skoncentrowane interpretacje oryginalnego zapachu BOSS The Scent to dwa eliksiry dla  Niej i dla Niego, które przenoszą do nieodkrytych dotąd sfer w dziedzinie perfum, reprezentując najbardziej uwodzicielskie oblicze perfum BOSS.

Pulsująca namiętność zapachu BOSS The Scent Elixir została uchwycona w nowej kampanii reklamowej, w której główne role odegrali Jacob Elordi i Laura Harrier, znani aktorzy hollywoodzcy, stając się twarzami BOSS The Scent. Ich niesamowita chemia przyciąga uwagę, wyrażając nie tylko fascynację między nimi, ale także między nimi a nowymi, uwodzicielskimi zapachami.


Zapach BOSS The Scent Elixir for Her został stworzony przez Louise Turner. Jego kompozycja szybko porusza zmysły, otwierając się świeżym aromatem różowego pieprzu i ognistymi nutami, które dodają mu uroku. W sercu zapachu kwiatowe nuty pokrzyku wilczej jagody prowokują z aurą tajemniczości i ekscytacji, tworząc przy tym pociągającą, intrygującą atmosferę. Głęboki akord ambrowy Ambrofix™ dodaje zapachowi bogactwa i intensywności, otulając go uczuciem ciepła i zmysłowości po zmierzchu.

BOSS The Scent Elixir for Her rozpala zmysły. Ten wysoce skoncentrowany, ambrowy, drzewny zapach emanuje czystym powabem dzięki mieszance ognistego różowego pieprzu, intrygującego kwiatu atropa belladonna i ambrowej nuty bazy - charakterystyczny zapach, który natychmiast urzeka.

Flakon BOSS The Scent Elixir, doskonale oddaje intensywność zapachu i w tej oodsłonie otrzymał nowy wygląd. Teraz wykonany jest z masywnego szkła w głębokim, czerwonym kolorze. Każdy flakon ozdobiony jest złotym korkiem z wygrawerowanym logo – satynowe wykończenie dla wersji męskiej i błyszczące dla damskiej, odzwierciedlając metaliczne akcenty na zewnętrznym opakowaniu.

Przywołaj płomienne pożądanie i rozbudź swoje zmysły dzięki BOSS The Scent Elixir. Perfumy BOSS The Scent kupicie w perfumeriach Douglas oraz Sephora. 


/post powstał we współpracy z dystrybutorem zapachów BOSS The Scent/