sobota, listopada 24, 2018

Keratynowa koloryzacja z JOICO i jesienna metamorfoza z Kasper Muth

Chyba każda z nas, po wyjściu od fryzjera nie zawsze jest zadowolona. Gdy latem tego roku na moich włosach pojawił się niefortunny błękitny odcień, postanowiłam oddać się w ręce Kaspra, z którym znam się od kilku lat, ale jeszcze nigdy nie korzystałam z jego usług jako kolorysty. Kasper Muth - stylista i kolorysta JOICO postanowił zatem poprawić moje samopoczucie i zaproponował Keratynowa Koloryzację JOICO Lumishine Dimensional Deposit Demi-Permanent Créme a także doradził mi stosowanie serii JOICO K-PAK Color Therapy dla podtrzymania efektu. 


Linia Dimensional Deposit Demi-Permanent Créme składa się z 20 perfekcyjnie zaprojektowanych kolorów, które można mieszać ze sobą i tworzyć unikalne odcienie  sposób łatwy i szybki. To znakomite narzędzie dla kolorystów, którzy pragną pewnych i spektakularnych efektów, łatwości pracy i zachowania zdrowia oraz bezpieczeństwa włosów. A Kasper doskonale wie jak sprawić. aby kobieta, która oddaje się w jego fachowe dłonie była zadowolona z uzyskanego efektu. 


Moje włosy, po nieudanej koloryzacji, nie dość że po wyjściu z salonu były błękitne, to po kliku tygodniach zyskały okropny żółty odcień. Kasper zaproponował mi chłodny blond, w którym będzie mi do twarzy. Kasper wyjaśnił, że dzięki farbowaniu za pomocą Dimensional Deposit Demi-Permanent Créme, włosy nie tylko zyskają obłędny kolor, będą bardziej lśniące, elastyczne i zdrowe.


Na czym polega Keratynowa koloryzacja JOICO? Podczas zabiegu włos jest wypełniany cząsteczkami keratyny, dogłębnie pielęgnowany, zmiękczany, uelastyczniany. To stanowi doskonałą bazę do części koloryzacyjnej, w której cząsteczki koloru dostarczane są do wnętrza włosa. Keratyna stanowi kotwicę dla pigmentu, dzięki temu masz mieć pewność, że kolor utrzymuje się o wiele dłużej na włosach, nie płowieje i nie zmienia odcienia. Tego przecież nie lubisz najbardziej po koloryzacji.

Keratynowa koloryzacja JOICO wyróżnia się też tym, że zawiera, jako jedyna na świecie, keratynę identyczną jak ta obecna we włosie ludzkim, co pozwala na optymalną odbudowę struktury włosa i stuprocentowe dopasowanie cząsteczek keratyny do miejsc ubytków. Inne rodzaje keratyny obecne na rynku posiadają zbyt mało odpowiednich cząsteczek, by w pełni uzupełnić te luki.


Keratynowa koloryzacja JOICO, to jedyna koloryzacja, która pozostawia włosy piękniejsze i zdrowsze, niż przed zabiegiem. Dzięki najwyższej zawartości keratyny włosy będą: silniejsze, mniej podatne na uszkodzenia i elastyczne, będą lśniły zdrowym blaskiem, miały jednolitą strukturę bez ubytków, miały kolor, który nie blaknie i nie wypłukuje się, ani nie zmienia tonacji oraz będą znakomicie nawilżone.


Podsumowując, Keratynowa koloryzacja JOICO posiada składniki, które wnikają głęboko w strukturę włosa, a następnie naprawiają uszkodzenia, poprawiają kondycję i wzmacniają połysk. Dostarczają do włosów cząsteczki keratyny o różnych wielkościach – małe o masie cząsteczkowej MWS150, które odbudowują włosy wewnątrz i większe o masie MWS2500, które naprawiają powierzchnię włosa.


A tylko odbudowany, zdrowy włos może być jednolicie zafarbowany, dlatego jeśli chcemy mieć piękny, trwały i równy kolor, koniecznie musimy zadbać o zdrowie włosów podczas koloryzacji oraz podtrzymać uzyskany efekt podczas pielęgnacji w domu. Dlatego też, warto jest stosować serię JOICO K-PAK Color Therapy.


Szampon JOICO K-PAK Color Therapy przeznaczony jest do wszystkich typów włosów - dla Klientek oczekujących szamponu przygotowanego na podstawie wyników najnowszych badań pomagających w odbudowie zniszczonych włosów. Szampon jest idealny dla włosów zniszczonych obróbką termiczną, środkami chemicznymi i szkodliwymi wpływami środowiska a także zmęczonych, łamliwych i delikatnych. 


Odżywka JOICO K-PAK Color Therapy przeznaczona jest dla osób chcących zachować integralność swojego koloru włosów i przywrócić je do optymalnej kondycji. Ta głęboko nawilżająca odżywka odbudowuje strukturę włosów zniszczonych oraz farbowanych, pozbawionych blasku. Jej bardzo lekka konsystencja nie obciąża włosów i nie wypłukuje koloru. 


JOICO K-PAK Luster Lock Mutli-Perfector to najnowszy keratynowy sprej pielęgnujący włosy do codziennego użycia z linii K-PAK Color Therapy przeznaczonej dla włosów farbowanych i wymagających wyjątkowej ochrony. Ten błyskawicznie działający, dwufazowy sprej łączy w sobie moc nawilżających olejków z keratynowym kompleksem odbudowującym i zapewnia przedłużenie trwałości koloru bez zbędnego obciążenia włosów. Dzięki niemu rozdwojone końcówki włosów scalają się, włosy są dwa razy bardziej wzmocnione a także chronione przed promieniowaniem UV i wysokimi temperaturami.


Po Keratynowej koloryzacji JOICO moje włosy stały się bardziej zdrowe i po prostu piękniejsze. Dzięki wypełnieniu ubytków cząsteczkami keratyny stały o wiele silniejsze i odporne na uszkodzenia, uzyskały także jednolitą strukturę. Kolor jest lśniący i przede wszystkim trwały, a stosowanie serii K-PAK dla podtrzymania efektu w domu, daje rzeczywiście fantastyczne rezultaty. Zajrzycie też na bloga marki JOICO, gdzie dowiecie się więcej na temat keratynowej koloryzacji <KLIK>.