wtorek, listopada 27, 2018

London style czyli BURBERRY Her Eau de Parfum

Marka BURBERRY nieodłącznie kojarzy się nam z Londynem - przepięknym miastem pełnym ekspresji, tętniącym życiem i oferującym nam niezwykłe doznania. Wyruszmy zatem w twórczą podróż do Londynu, aby lepiej zrozumieć zapach BURBERRY Her Eau de Parfum. Wyobraźmy sobie więc typową londyńską dziewczynę o pozytywnym, wyluzowanym nastawieniu do życia, z ostrym dowcipem, kobietę która potajemnie szuka przygód w każdych zakamarkach Londynu. 


Kompozycja BURBERRY Her Eau de Parfum jest niezwykle energetyczna, owocowo-kwiatowa. Została stworzona przez mistrza perfumiarstwa - Francisa Kurkdjiana. Zapach odurza mocą leśnych owoców, jednocześnie pozostając wiernym brytyjskim zapachom, które są bardzo kwiatowe.


Nuta głowy: czerwone i ciemne owoce leśne: 
maliny, truskawki, wiśnie, jagody, jeżyny
Nuta serca: jaśmin, fiołek
Nuta bazy: ambra, piżmo


Flakon nawiązuje swym kształtem bezpośrednio do pierwowzoru - flakonu pierwszego męskiego zapachu marki BURBERRY ‘Burberrys for Men’, stworzonego w roku 1981. Wykonany z gładkiego szkła, o zaokrąglonych kształtach, utrzymany jest w kolorystyce delikatnego różu. Jest prosty ale i delikatny za razem. Bardzo kobiecy i eteryczny. 


Twarzą zapachu i bohaterką kampanii jest znana brytyjska aktorka i modelka - Cara Delevingne, która jest ucieleśnieniem energii i ducha prawdziwego Londyńczyka. Autorem zdjęć do kampanii jest Juergen Teller. Cara została na nich uchwycona na tle najważniejszych symboli Londynu. Nagrała również własną wersję piosenki ‘Maybe it’s because I’m a Londoner’ i zadedykowała ją miastu, które kocha. Utwór ten towarzyszy całej kampanii.


BURBERRY Her to zapach beztroski, stylowy, energiczny, optymistyczny, pełen przygód i odważny. Idealnie odzwierciedla ducha Londynu i jego piękna. Bo przecież Londyn to tętniąca życiem, twórcza metropolia, eklektyczna i pełna życia. Sama Cara mówi, że "Dorastanie w Londynie było wspaniałym doświadczeniem. Aby zostać londyńczykiem, przeciwstawiasz się regułom, nie ma znaczenia kim jesteś."