sobota, lipca 15, 2017

Welcome to Paradise z nową kolekcją Bath & Body Works

Jesteś gotowa na wakacje życia? Plaża, morze, błogi relaks i… skóra idealna! Muśnięta słońcem, głęboko oczyszczona, ultranawilżona i pełna blasku. Dzięki najnowszej kolekcji Welcome to Paradise od Bath & Body Works marzenia stają się faktem!


Nasza skóra potrzebuje szczególnej pielęgnacji, zwłaszcza latem. Pełne słońce, słona morska woda, wysoka temperatura na zewnątrz i klimatyzacja w pomieszczeniach potrafią nieźle namieszać. Jak więc zadbać o to, by niezależnie od warunków, nasze ciało było odżywione, zdrowe i wypoczęte? 


Najlepszym wyborem będzie balsam z masłem shea i witaminą E, który zagwarantuje natychmiastowe odżywienie. Jeśli oczekujesz lżejszej formuły na gorące dni sięgnij po żel aloesowy, który idealnie sprawdzi się nawet, gdy temperatura w słońcu przekracza 30 stopni. Bali Blue Surf to zapach iście egzotyczny - teraz i Ty możesz poczuć się jak wysportowana surferka czekająca na wysokie fale Oceanu!


Chłodny prysznic w ciepły letni dzień to jak prawdziwe wybawienie, tym bardziej po wielu godzinach na nogach. Idealnym orzeźwieniem z pewnością okaże się nie tylko żel pod prysznic od Bath & Body Works At The Beach, ale i mgiełka do ciała, którą możesz mieć zawsze przy sobie. Pamiętaj, że w tropikalną plażę odmienisz także swoje domowe zacisze – a to wszystko dzięki niezwykle intensywnym zapachom lata. 


Cudownie pachnąca ananasem mgiełka do ciała Fiji Pineapple Palm odświeży nawet najbardziej spragnioną skórę i pokryje ją niewiarygodnym zapachem jak z rajskiej wyspy. Przenieś się na tropikalną wyspę Fiji i zrelaksuj się!


Welcome to Paradise od Bath & Body Works to to różnorodność egzotycznych zapachów niczym z tropikalnych wysp. Piękne i bardzo przyjemne dla oka opakowania nowej serii wprawią nas w doskonały nastrój i wakacyjny klimat. Wystarczy chwycić w dłoń drink z palemką, zamknąć oczy i przenieść się w dalekie miejsca okraszone słońcem i gorącym piaskiem.


Poczuj na skórze letnie orzeźwienie i celebruj lato razem z Bath & Body Works Welcome to Paradise - najbardziej optymistyczną serią dla ciała i dla duszy. Poczuj te zapachy i już rezerwuj wakacje w tropikach.