czwartek, lipca 13, 2017

Przez zapach do serca czyli Emporio Armani BECAUSE IT'S YOU dla niej i STRONEGR WITH YOU dla niego

Rok 2017 należy zdecydowanie do dwóch nowych zapachów Emporio Armani, które celebrują uroki współczesnego życia. Te dwa niezwykłe i przenikające się wzajemnie zapachy są dedykowane przedstawicielom nowej generacji. To historia wielkiego uczucia oraz bezwarunkowej, radosnej miłości uchwyconej w dwóch zapachach, których wspólnym symbolem są splecione obrączki. 


Matilda Lutz i James Jagger grają Laurę oraz Paula, parę kochanków, każdego dnia wystawiających swoje uczucia na zwycięską próbę. jest to historia miłosna na miarę XXI wieku, osadzona w realiach światowej metropolii. Doświadczają miłości, dzięki której czują się silniejsi i wszystko staje się możliwe. Miłość, która sprawia, że można więcej zobaczyć i lepiej zrozumieć. Trzy sceny z życia, w których Paul oraz Laura przekuwają każdą sytuację w pozytywne i hedonistyczne doświadczenie. Trzy tytuły brzmią jak „miłosna mantra”, przywołując nadzwyczajne moce i sprawiając, że z każdym
dniem czują się silniejsi i pewniejsi swych uczuć.


Para zapachów o podobnej sile oddziaływania – jeden perfekcyjnie kobiecy, drugi idealnie męski. Dopełniają się wzajemnie i nie mogą bez siebie istnieć.


Dla niej / BECAUSE IT’S YOU

Zapach dla niej jest radosny, pociągający i przyciągający. Pełen dzikiej jeżyny, która w połączeniu z neroli ujawnia naturalną elegancję. Co skrywa w głębi serca ta kusząca piękność? Aromat, który spowija jej ciało jest niewątpliwie kobiecy, pobudza instynkty i namiętność. Błyskawicznie roztacza wokół swój czar uzależniającego i wyrafinowanego absolutu róży. Do gry uwodzenia przyłącza się wanilia, której towarzyszy piżmo. BECAUSE IT’S YOU ujawnia wielopłaszczyznową, głęboką zmysłowość. Natychmiast przykuwa uwagę wyrafinowaniem i bogactwem nut, jest deklaracją pilnej potrzeby miłości.


Dla niego / STRONGER WITH YOU

Mężczyzna jest nowoczesny, emanuje energią teraźniejszości. Nieprzewidywalny, zaskakuje oryginalnością jak korzenny akord nut głowy – mariaż kardamonu, różowego pieprzu i liści fiołka. Charakteryzuje się niezwykłą elegancją, wyrażoną nutą szałwii, przebłyskującą w sercu kompozycji. Komunikuje się z otoczeniem przez zmysły, roztaczając waniliową esencję. Zakochuje się w słodyczy, otaczającej akord kandyzowanego kasztana, poddając się jego magnetyzmowi: STRONGER WITH YOU.


Czyste linie, kwintesencja formy i rozpoznawalny na pierwszy rzut oka styl Giorgio Armani. Flakony są przede wszystkim zmysłowe: zaokrąglone kształty nawiązują do męskich ramion i kobiecych bioder. Tworzące więź między damskim i męskim flakonem krągłe, metalowe zamknięcie dodaje całości elegancji. Umieszczone poniżej dwa pierścienie splatają się w rytmie gorących ciał. Wytrawione w szkle ‘O’ z wyrazu ‘YOU’ przywołuje obraz obrączek i bezwarunkowego, pochłaniającego wszystko uczucia.


Zapachy New Emporio powstały, aby opowiedzieć historię o sile oddziaływania miłości, energii autentycznego połączenia dusz, mocy czerpanej z bycia razem, która sprawia, że rosną nam skrzydła u ramion. Jak wygląda współczesne love story? Laura i Paul to dwie silne osobowości których serca biją w jednym rytmie. Mieszkają w sercu Nowego Jorku, ona pisze, on rysuje. Ona jest niezależną kobietą, on niepoprawnym romantykiem. Szukają się wzajemnie, udowadniają sobie siłę uczuć, nie mogą bez siebie żyć. Niezależnie od tego, czy jest to dach budynku, czy dach żółtej taksówki. Magia miłości ożywa przy dźwiękach energetyzujących rytmów utworu „Powerful” Major Lazer, w którym gościnnie występuje Ellie Goulding.


W “Together Stronger”, Matilda gra Laurę. Ogromne, wyraziste oczy i odrobinę chrapliwy głos sprawiają, że urzeka radością życia i naturalną elegancją. Żyjąca chwilą, skłonna do śmiechu, uosabia silną i niezależną Włoszkę. Jest bardzo ekspresyjna, potrafi umiejętnie posługiwać się sztuką uwodzenia. Jak napisano w scenariuszu, urodziła się po to, by być szczęśliwą. Wolna duchem, podąża za instynktem. James gra natomiast Paula o hipnotyzującym spojrzeniu kontrastującym z nonszalancką osobowością. Jest skomplikowany i intrygujący, a jednocześnie wyluzowany i zabawny. Koncentruje się na prostocie i miłości. Romantyczny i opiekuńczy, postrzega życie jako grę, a miłość jako szaloną hazardową partię. Z rozkoszą pielęgnuje w sobie to ryzyko.


I rzeczywiście magia tych zapachów jest idealnie oddana w fabule kampanii "Together Stronger". BECAUSE IT’S YOU - to głęboki, nietuzinkowy zapach dla kobiety młodej lecz silnej, niezależnej i bezgranicznie zakochanej w swoim mężczyźnie. To zapach, obok którego nie możemy przejść obojętnie. Otula nas swoimi akordami niczym woal i długo, bardzo długo snuje się wokół naszego ciała. STRONGER WITH YOU natomiast to zapach dla twórczego, nowoczesnego mężczyzny, który bywa nieprzewidywalny. Razem stanowią duet idealny - para kochanków, przyjaciół - którzy rozumieją się bez słów. Zamiast słów pozostaje bowiem niewiarygodny zapach, który koniecznie musicie poznać.


Ten zgrany duet możecie kupić wyłącznie w perfumeriach Douglas. 30 ml flakon BECAUSE IT'S YOU kupicie za 229 zł, 50 ml za 299 zł a 100 ml za 409 zł. 30 ml flakon STRONGER WITH YOU kosztuje 219 zł, 50 ml - 279 zł a 100 ml - 369 zł.