poniedziałek, lipca 17, 2017

Big City Life z DKNY Be Delicious City Girls

DKNY Be Delicious City Girls to kolekcja stworzona idealnie dla mnie - bo ja jestem Siouxie and the City. Ta miejska kolekcja to kwintesencja dziewczyny w wielkim mieście. I ja idealnie się z nią uosabiam. Inspiracje różnorodnymi dzielnicami Nowego Jorku i modnymi osobowościami, które je zamieszkują – tak wyobrażano sobie współpracę pomiędzy DKNY, a ilustratorem mody Donaldem Robertsonem, nazywanym też „Andy Warholem” Instagrama. Udało się! Każdy z flakonów jest bowiem prawdziwym dziełem sztuki.

“Zakochałem się w DKNY odkąd po raz pierwszy zobaczyłem kultowe zdjęcie dziewczyny i chłopaka z deskami surfingowymi idących Aleją Madison. Tak znalazłem miłość życia. Pewna szalona dziewczyna z zespołu digital DKNY zapytała mnie, czy nie pomógłbym im przy odświeżeniu kultowego zapachu jabłka. Zgodziłem się bez wahania! Narysowałem kilka szkiców, które spodobały się DKNY na moim Instagramie i... Tak to się zaczęło! Projekt wygląda super, a moi synkowie uwielbiają te zapachy! To dobry znak!” Donald Robertson @drawbertson

DKNY Be Delicious City Girl – The Chelsea Girl - Różowy. 
To zapach dla kobiety, która lubi połączenie piękna z nutą tajemnicy. The Chelsea Girl znana jest z lekkich warstw zapachowych, relaksujących i klasycznych akcentów. Jabłko łączy się kobiecym bukietem czarnej róży i orchidei Butterfly, co przywołuje na myśl eterycznego, wolnego ducha. Wszystko otoczone jest lekkim, piżmowym aromatem. 
Kategoria: kwiatowo-piżmowy. 
Nuty główne: czarna róża, orchidea Butterfly, piżmo.


DKNY Be Delicious City Girl – The Brooklyn Girl - Niebieski.
To zapach dla kobiety, która inspiruje się modą i uwielbia eksperymentować z różnymi stylami. The Brooklyn Girl to mieszanka stworzona dla dziewczyn, które nie boją się ryzyka i przedstawiają styl jako formę sztuki. Jagoda dodaje energii do aromatu frezji i jaśminu, podczas gdy bogactwo bursztynu dodaje zmysłowej, charakterystycznej nuty zapachowej. 
Kategoria: kwiatowo-owocowy. 
Nuty główne: jagoda, frezja, bursztyn.


DKNY Be Delicious City Girl – The Nolita Girl - Fioletowy.
Idealny dla kobiet, które łączą w sobie przeciwieństwa – klasyczny styl i odrobinę ekscentryczności. Estetyka Nolita Girl jest inspirowana nietypowym, ulicznym stylem i ikonami nowoczesnej pop kultury. Soczysta malina podkreśla aromat płatków fiołka i kwiatu magnolii, podczas gdy kremowa nuta drzewa sandałowego dodaje perfumom podmiejskich, szykownych wibracji. 
Kategoria: kwiatowo-drzewno- owocowy. 
Nuty główne: malina, magnolia, drzewo sandałowe


DKNY Be Delicious City Girls to zapachy dla młodych, pewnych siebie kobiet - mocno stąpających po ziemi i idących burzą przez życie. Kobiet a może lepiej powiedzieć - dziewczyn, które po prostu chcą zawojować świat. Zapachy są świeże, rześkie i bardzo inspirujące - tak jak flakony stworzone przez Donalda Robertsona. I nie musicie jechać do Nowego Jorku aby poczuć klimat tego tętniącego życiem miasta. Wystarczy odrobina zapachu DKNY Be Delicious City Girls i staniesz się mieszkanką Nowego Jorku. 


Do tego w parze idzie bardzo przystępna cena - bowiem 50 ml flakon - kosztuje 189 zł. A zapachy DKNY Be Delicious City Girls możecie kupić na wyłączność w drogerii Sephora. Czy już czujecie klimat Nowego Jorku? Ja, dzięki tym zapachom mogę go czuć codziennie.