poniedziałek, marca 06, 2017

Powrót do błękitej laguny czyli Fiji by OPI Infinite Shine

Tej wiosny i lata zdecydowanie będą królowały odcienie niczym z rajskiej wyspy - wodniste pastele, ale i nasycony, głęboki szafir niczym toń Oceanu. Kolekcja Fiji by OPI w systemie Infinite Shine zabiera nas w daleką podróż - pakujcie już swoje walizki! Idealny wypoczynek, to właśnie ten w otoczeniu cudownie błękitnej laguny i ogromnych palm leżących na linii białego piasku i błękitnej toni wód oceanu. Czego więcej chcieć? No może jeszcze idealnego manicure!


Idealny manicure to właśnie system Infinite Shine - nowa gama OPI, jest „hybrydową” formułą opracowaną na bazie klasycznego lakieru do paznokci OPI i lakieru permanentnego, cechującego się blaskiem i długotrwałością. Wyjątkowe kolory zainspirowane są bestsellerowymi lakierami OPI.

Cudowny morski odcień OPI Is That a Spear In Your Pocket? wspaniale podkreśli opaleniznę, gdy tylko musną nas pierwsze promienie słońca. A idealny róż Two-timing the Zones sprawi, że znowu poczujemy się jak małe dziewczynki. 


System Infinite Shine obejmuje 3 bardzo proste etapy i daje doskonały rezultat: 

1. aplikacja jednej warstwy Primera (bazy ochronnej), 
2. aplikacja 2 warstw Lakieru (kolor), 
3. na zakończenie jedna warstwa Gloss (top coat), a naturalne promienie UV spełnią rolę katalizatora i lakier po wyschnięciu będzie błyszczący i długotrwały. Niepotrzebna jest lampa LED czy UV, wystarczy wyłącznie naturalne światło.


Tak jak pisałam w poprzednim poście pokazując pastelowe odcienie Fiji by OPI Infinite Shine <KLIK>, manicure wykonany w domu za pomocą tego systemu utrzymuje się bez uszczerbku ponad tydzień. Zatem tydzień na rajskiej wyspie z powodzeniem możemy spędzić razem z OPI Infinite Shine. 


Kolory Fiji by OPI Infinite Shine wymagają drobnej precyzji w malowaniu, bowiem są dość gęste ale dzięki temu świetnie kryją już po nałożeniu jednej warstwy. Ale skoro producent zaleca nałożenie dwóch? To tak czynię. Dzięki temu uzyskuję piękny i lustrzany efekt, który jeszcze dodatkowo wzmacnia baza nawierzchniowa. 


Kolory z kolekcji Fiji są niesamowicie kobiece i od razu przywodzą na myśl nadchodzące ciepłe dni, gdy zdejmiemy rękawiczki i pokażemy nasz piękny manicure. Dla mnie, która nigdy w życiu nie zrobiła sobie hybrydowego manicure, takie rozwiązanie jest wręcz idealne. Szybki, piękny ale i wytrzymały manicure to jest własnie to, czego od dawna szukałam.

Lakierów z tej cudownie wakacyjnej kolekcji szukajcie na www.kupkosmetyk.pl