środa, marca 08, 2017

EISENBERG J'ose - pokusa, której nie można się oprzeć!

Wśród męskich zapachów są również i takie, które po prostu chcemy mieć - właśnie my kobiety. Do takich niezwykle urzekających zapachów należy właśnie kultowy już EISENBERG J'OSE. Niezapomniany, wzruszający i prowokujący. To pokusa, której kobiety nie mogą się oprzeć.  I wcale nie musimy podkradać ich naszym mężczyznom - odważmy się i kupujmy dla siebie męskie perfumy!


J’OSE jest pierwszą zapachową kreacją José Eisenberga. Stworzony w 2000 roku, jest jednak bardzo nowoczesny i ponadczasowy. Ikoniczny zapach EISENBERG J'OSE odzwierciedla osobowość swojego twórcy. J’OSE i należy do luksusowej kolekcji Art Du Parfum, która stanowi szykowną i prowokacyjną afirmację osób po nią sięgających oraz początek intymnego związku między Sztuką i Zapachem, zilustrowanego malarstwem i fotografią.


Kilka miesięcy temu do perfum EISENBERG J'OSE dołączył dezodorant w sztyfcie, który oczywiście posiada te same niezwykłe nuty zapachowe.
  • Nuta Głowy: Cytryna, Bylica, Mięta
  • Nuta Serca: Lawenda, Kawa Mokka, Jaśmin
  • Nuta Bazy: Paczula, Cedr, Piżmo, Sandałowiec, Ambra


Dezodoranty maskują lub zmniejszają zapachy powstające w wyniku rozkładu potu przez bakterie. Zapach potu jest różny dla poszczególnych osób, ale może zmieniać się także u tego samego człowieka w zależności od warunków fizycznych, aktywności, stanu emocjonalnego czy diety. W przeciwieństwie do współczesnych produktów blokujących wydzielanie potu, firma EISENBERG Paris postanowiła opracować kosmetyk, który eliminuje nieprzyjemne zapachy nie zaburzając naturalnych mechanizmów transpiracji, a dodatkowo zapewniając przyjemny zapach perfum J’OSE. Został on przebadany dermatologicznie na skórze wrażliwej, więc po zastosowaniu pozostaje ona miękka i gładka. W trosce o nasze zdrowie Dezodorant J’OSE nie zawiera w swoim składzie soli aluminium, parabenów, barwników ani alkoholu.


Istnieją dwa rodzaje gruczołów, które wydzielają pot: gruczoły ekranowe i gruczoły apokrynowe. Pierwszepełnią funkcję termoregulacji i rozmieszczone są na powierzchni całego ciała. Pot ekranowy jest praktycznie bezzapachowy. Gruczoły apokryfowe zlokalizowane są w konkretnych miejscach na ciele, w tym w okolicy pach. Mimo że ilościowo ich wydzielina jest mniej obfita niż ta, którą produkują gruczoły ekranowe, to jest ona bardziej wrażliwa na działanie bakterii i w znacznym stopniu odpowiada za zapach naszego ciała. Dezodorant, aby być skuteczny, powinien działać na florę bakteryjną. Dodatkowo jego skład musi gwarantować efektywność działania zawartych w nim składników odżywczych.

DEZODORANT J’OSE EISENBERG – to hipoalergiczny dezodorant stworzony na podstawie olejków eterycznych perfum J'OSE. Antybakteryjny kompleks zapewnia skuteczne działanie dezodoryzujące wiążąc wodę i zakwaszając pH. W ten sposób pozbawia bakterie „pokarmu” i zapobiega rozkładowi potu, co doskonale ogranicza mnożenie się bakterii odpowiedzialnych za przykre zapachy. Dzięki właściwościom użytych składników nie tworzą się mikroorganizmy na sztyfcie dezodorantu. Kwas hialuronowy użyty w dezodorancie nie blokuje wydzielania potu, ale odpowiednio go reguluje i neutralizuje. Innowacyjny kosmetyk w formie sztyftu jest idealny na podróż i pozostawia lekką i bezbarwną powłokę na skórze, która szybko się wchłania. Obecność wyjątkowej Formuły Trio-Moléculaire®, która regeneruje, stymuluje i dotlenia skórę, pozwala każdej kobiecie czuć się piękną i świeżą przez dwadzieścia cztery godziny. 

Ja należę to tej grupy kobiet, która ubóstwia męski zapach J'OSE i stosowanie tego duetu zapewnia mi nie tylko świeżość przez cały dzień jak i otulenie przepięknym i nietuzinkowym zapachem. Wielokrotnie jestem wtedy pytana - jakich perfum używam a to właśnie duet EISENBERG Paris J'OSE.


Dezodorant ten nie zawiera alkoholu, co pozwala używać go od razu na skórę wrażliwą po depilacji, która pozostanie miękka, gładka i niepodrażniona. Nie pozostawia również białych ani żółtych plam na ubraniach. Kluczowe jest, że dezodorant EISENBERG w odróżnieniu od kosmetyków innych marek obecnych na rynku nie zawiera soli aluminium, czyli toksycznych substancji, które mogą doprowadzić do zapalenia gruczołów łojowych i potowych oraz silnego podrażnienia i wysuszenia skóry. Wielokrotnie wykazywano, że związki te wykazują właściwości rakotwórcze. 


Perfumowana delikatna pielęgnacja J’OSE pozostawia na skórze przyjemny zapach perfum J’OSE, a dla osób korzystających dodatkowo z analogicznych perfum stanowi swoiste uzupełnienie. Dezodorant w sztyfcie EISENBERG J'OSE (75 ml) kosztuje 165 zł a kupicie go oczywiście w drogerii Sephora.