wtorek, lutego 16, 2016

Czas na ideał czyli Stroke of Light™ Eye Brightener bareMinerals

Z korektorami dedykowanymi pod oczy nie zawsze żyłam w zgodzie. Nigdy dotąd nie trafiłam bowiem na korektor, który będzie krył, rozświetlał ale nie wchodził w zmarszczki i bruzdy pod oczami. A wszystkie wiemy jak nieestetycznie potrafi wyglądać korektor, gdy osadzi nam się w zmarszczkach i je dodatkowo uwydatni. Jednak przychodzi taki czas, gdy trafiamy na ideał. Moim ideałem okazał się korektor Stroke of Light™ Eye Brightener od bareMinerals.


Korektor błyskawicznie rozjaśnia i rozświetla okolice oczu rozpraszając światło dzięki delikatnym drobinkom, które są widoczne wyłącznie w świetle słonecznym. Doskonale krycie cienie i worki pod oczami, a rozświetlające drobinki powodują, że zmarszczki stają się mniej widoczne. Efekt? Jaśniejsze i pełne blasku spojrzenie. 


W Polsce korektor Stroke of Light™ Eye Brightener występuje w 3 wariantach kolorystycznych - Luminous 1 (zawiera różowe podcienie), Luminous 2 (zawiera żółte podcienie - do jasnej karnacji) i Luminous 3 (zawiera żółte podcienie - do średniej karnacji). W USA mamy jeszcze odcień Luminous 4 przeznaczony dla osób z ciemną karnacją. 


Na zdjęciu widzicie kolor Luminous 2. Idealnie nadaje się dla dziewczyn o jasnej cerze z żółtymi tonami. Korektor nakładam punktowo w okolice oczu i wklepuję opuszkami palców lub stempluję beautyblenderem. Korektor pięknie stapia się ze skórą nie powodując nadmiaru makijażu. W ciągu dnia nie zbiera się w zmarszczkach, nie ściera a okolice naszego oka wyglądają cały czas świeżo i promiennie. Można go zastosować również do rozświetlenia łuku kupidyna i okolic ust a nasze usta optycznie się powiększą. 


Według mnie, Stroke of Light™ Eye Brightener bareMinerals to ideał, jeśli chodzi o korektory - jest jaśniutki, lekki i bardzo dobrze kryje. Dodatkowo zawarte w nim mikro-drobinki rozświetlające sprawiają, że odmładza okolice oczu. Korektor możecie kupić w drogerii Sephora a kosztuje 115 zł. To najlepszy korektor pod oczy - bez dwóch zdań!

Stroke of Light™ Eye Brightener bareMinerals poleciał ze mną do Arizony - tutaj nad Wielkim Kanionem