poniedziałek, lutego 15, 2016

Modelowe wygładzenie czyli Schwarzkopf Professional Supreme Keratin

Zapomnij o puszących się i niesfornych kosmykach. Teraz z pomocą przychodzi seria Schwarzkopf Professional Supreme Keratin. W trzech łatwych krokach osiągniesz to, co z reguły otrzymujemy po wizycie w salonie fryzjerskim. 


Idealnie proste włosy dodają elegancji, intrygują i przykuwają uwagę. Dlatego Schwarzkopf Professional stworzył nowy profesjonalny zabieg Supreme Keratin uzupełniony trzema produktami do stosowania w domu. 


Skutecznie wygładzone i zdrowe włosy to marzenie wielu kobiet. Zamiast tego, aż 89% z nich ma problemy z puszącymi się pasmami, pielęgnacją uszkodzonych włosów, a także układaniem włosów falistych, kręconych i niesfornych. W takich przypadkach prostownica to dla wielu kobiet „must have” w czasie codziennej stylizacji włosów. 


Produkty Supreme Keratin działają w zupełnie inny sposób niż te wykorzystywane do chemicznego prostowania włosów. Zabieg w salonie fryzjerskim polega na wtłoczeniu keratyny we włosy przy udziale ciepła oraz witaminy C, która charakteryzuje się niskim pH i łagodnym działaniem. Produkty Schwarzkopf Professional Supreme Keratin nie zawierają utleniaczy ani tioglikolanu, które w sposób nieodwracalny zmieniają kształt włosa. Zastąpiły je formuły modelujące i czasowo utrwalające nowe wiązania we włosach.

Program pielęgnacji włosów w domu obejmuje szampon Smooth Extending, maskę Smooth Conditioning Gloss oraz krople nabłyszczające Boost Shine Drops

Co prawda nie poddałam się zabiegowi Supreme Keratin w salonie ale w domu stosowałam serię uzupełniająca Supreme Keratin składającą się z szamponu, maski oraz nabłyszczających kropel olejku. Moje włosy z natury są kręcone i puszące i wybierając produkty do ich pielęgnacji zawsze staram się wybierać takie, które będą wygładzały włosy, zapobiegały puszeniu i skręcaniu. To rzeczywiście mocny tercet. Jednak musimy uważać w przypadku kropli nabłyszczających, bowiem jeśli nałożymy zbyt ich zbyt dużo na włosy to je po prostu przetłuścimy. Ja tak zrobiłam za pierwszym razem, kiedy na swoje króciutkie włosy nałożyłam ilość, którą widzicie na dłoni. Potem nakładałam już mniej i w efekcie uzyskiwałam gładkie, idealnie wygładzone i błyszczące włosy a olejek wydaje się nie mieć końca. Cała seria Supreme Keratin przepięknie pachnie a włosy nie tylko są gładkie, nawilżone, nabłyszczone ale i cudownie pachnące. 

Jeśli lubicie profesjonalne kosmetyki do włosów i szukacie czegoś, co ujarzmi niesforne i puszące się włosy to seria Supreme Keratin jest do tego idealna. Zabieg Supreme Keratin w salonie fryzjerskim to koszt ok. 600 zł wraz z zestawem produktów do pielęgnacji włosów w domu. 

Produkty możecie też kupić bez korzystania z zabiegu Supreme Keratin:

* Szampon Supreme Keratin Smooth Extending Shampoo, 200 ml, ok. 70 zł;
* Maska Supreme Keratin Smooth Conditioning Gloss, 100 ml, ok. 100 zł;
* Krople nabłyszczające Supreme Keratin Boost Shine Drops,125 ml, ok.120 zł.