środa, stycznia 27, 2016

Walentynkowe prezenty czyli co kupić drugiej połówce

Nie wiem czy celebrujecie Walentynki ale dzień 14 lutego już na stałe zagościł w naszych kalendarzach jako Święto Zakochanych. Uważam, że nie jest ważne to czy mamy obok siebie naszą drugą połówkę - ten dzień po prostu warto spędzić z tymi, na których nam zależy. 

http://www.freeimages.co.uk/

W Dniu Zakochanych chętnie obdarowujemy się prezentami. Nie muszą być to jednak drogie podarunki - wystarczy romantyczny gest lub skromny i nieduży prezent od serca w postaci książki, kosmetyku, czekoladek czy też kolacji w restauracji i już jesteśmy w naszym wspólnym siódmym niebie. Bo przecież najważniejsze jest jednak to, z kim spędzamy ten dzień.


Wspólnie z portalem Kupon.pl przygotowałam dla Was przegląd prezentów dla niej i dla niego, które idealnie sprawdzą się w Dniu Zakochanych. Jeżeli szukasz wyjątkowego prezentu na Walentynki, to warto skorzystać z najlepszych okazji oraz promocji dostępnych właśnie na Kupon.pl.

Wyjątkowy prezent nie musi być przecież drogi – wystarczy skorzystać z najlepszych promocji i kuponów rabatowych. Możesz codziennie zaglądać na portal lub zarejestrować się do newslettera, co pozwoli Ci być bliżej aktualnych zniżek nie tylko w tym szczególnym dniu. 


Z aktualnie obowiązujących kuponów, chciałabym polecić specjalny, bo odejmujący aż 31% z naszego zamówienia kod na literaturę piękną do MATRASWśród wielu dostępnych pozycji znajdują się książki, które po prostu muszą się znaleźć w Twojej biblioteczce. Kod zniżkowy do MATRAS dostępny jest TUTAJ.

Oprócz specjalnych kodów rabatowych wyłącznych dla portalu Kupon.pl, portal informuje nas o aktualnych zniżkach u swoich partnerów. Aktualnie trwa wielka wyprzedaż w sklepie iperfumyZapachowe upominki możemy kupić już od 33 zł. A jeśli lubujemy się w marce Dolce & Gabbana to również trwa promocja na zapachy tej firmy. 


Jesteście fanami fantazyjnej głowy meduzy od Versace? W chwili obecnej zestawy prezentowe tej marki - tak idealne na Walentynki - możecie kupić w iperfumy już od 47 zł. 


A dla wszystkich łasuchów kochających słodkie upominki, sklep Chocolissimo ma również słodkie rabaty. W tym świecie zmysłowej czekolady, Walentynkowe zestawy składające się z kwiatów i czekoladek można kupić już z 15% rabatem. 


Jeśli jest Wam bliska idea smart shoppingu i lubicie korzystać z kuponów rabatowych nie tylko przed ważnymi okazjami, to na Kupon.pl znajdziecie wszystkie dostępne promocje w jednym miejscu. Ja już się pomału uzależniam od tego portalu bo często kupuję w internecie i nie lubię przepłacać.

A Wy, jak najchętniej spędzacie Walentynki? Czy planujecie kupić coś swoim drugim połówkom? A może napiszcie co Wy chciałybyście od nich otrzymać? Jestem bardzo ciekawa.