czwartek, stycznia 28, 2016

Akcja ujędrnianie i wyszczuplanie czyli EISENBERG Sérum Amincissant Corps

Chyba każda z nas marzy o jędrnym i gładkim ciele. Teraz jest to możliwe, bowiem EISENBERG stworzył innowacyjny produkt wyszczuplający do ciała, który pozwala cieszyć się zgrabną sylwetką bez zbędnego tłuszczyku. Najnowsze badania kliniczne pozwoliły na opracowanie przełomowej technologii serum głęboko działającego na lipolizę i drenaż tkanek, co ułatwia eliminację nadmiaru tłuszczu i kumulację wody.


W ostatnich latach zdołano wyjaśnić wiele mechanizmów zachodzących podczas lipolizy i lipogenezy (rozpoznano szlaki metaboliczne i receptory), nastąpił rozwój eksperymentalnych metod badawczych i wizualizacji mających na celu dostarczenie dowodów potwierdzających uzyskane wyniki (uszczypnięcia, analiza obrazu powierzchni skóry). To w znacznym stopniu przyczyniło się do rozwoju bardziej selektywnych substancji czynnych lub kombinacji substancji czynnych, pozwalających redukować adipocyty na wielu płaszczyznach. Pragnąc rozwiązać problem miejscowej kumulacji tłuszczu i opornego cellulitu badania EISENBERG doprowadziły do opracowania SERUM WYSZCZUPLAJĄCEGO DO CIAŁA, formuły wzbogaconej ekskluzywnym kompleksem modelującym i zawierającej wyciągi roślinne Bupleurum Chinese, kofeiny i kakaowca właściwego, które stymulują lipolizę oraz koenzym A przyspieszający proces spalania kwasów tłuszczowych i ich eliminację.


Kombinacja składników naturalnych, w wyjątkowej formule, jest sposobem uzyskania silnego efektu lipolitycznego (symultaniczna aktywacja w kilku kierunkach) i zwiększonej eliminacji kwasów tłuszczowych. 

KLUCZOWE SKŁADNIKI: 

< Kakaowiec właściwy – Wygładza i wyrównuje powierzchnię skóry ograniczając kumulację tłuszczu i stymulując eliminację nadmiernej tkanki tłuszczowej poprzez lipolizę 
< Kofeina – Wpływa na redukcję objętości komórek tłuszczowych i hamuje proces powstania nowych, jednocześnie pobudzając proces lipolizy; inhibitor degradacji cAMP przez inaktywację fosfodiesterazy.
< Przewiercień (Bupleurum Chinese) – Działa przeciwzapalnie i przeciwutleniająco; aktywator lipolizy przez cAMP (poprzez białko G) 
< Koenzym A – Przyspiesza proces spalania kwasów tłuszczowych i ich eliminację; aktywator katabolizmu tłuszczów i regeneracji ATP 
< cAMP (Cykliczny Adenozynomonofosforan) - wtórny przekaźnik, aktywator lipazy triacylogliceroli, enzym katalizujący lipolizę. Cząsteczki cAMP wytwarzane są z ATP 
< ATP (Adenozynotrójfosforan) - silne źródło energetyczne. ATP częściowo dostarcza cząsteczek cAMP niezbędnych w procesie lipolizy. Produkcja ATP związana jest głównie z rozpadem lipidów i węglowodanów. 


Obecność Kakaowca Właściwego dostarcza przyjemnych wrażeń dzięki działaniu stymulującemu produkcję beta-endorfin w skórze. Dodatkowo, składnik ten wygładza i wyrównuje powierzchnię skóry, ograniczając kumulację tłuszczu i stymulując eliminację nadmiernej tkanki tłuszczowej poprzez lipolizę. Skład fitochemiczny wyciągu z kakaowca zawierający znaczne ilości kofeiny, teobrominy, flawonoidów i magnezu nie tylko pozwala stymulować metabolizm komórkowy, który wzmaga lipolizę, ale także polepszać mikrokrążenie w skórze i ułatwiać wymianę wewnątrz i zewnątrzkomórkową. Pomaga również zwiększyć eliminację nadmiaru wody w tkankach oraz zmniejszać miejscową kumulację tłuszczu i grudkowaty wygląd powierzchni skóry.


Serum aplikujemy na ciało 2 razy dziennie na ramiona, brzuch, biodra, pośladki, uda, kolana. Kolistymi ruchami masujemy posmarowane miejsca aż do całkowitego wchłonięcia serum ale aby uzyskać pożądane rezultaty musimy stosować je przez minimum 56 dni. Następnie, można je stosować raz dziennie, aby podtrzymać lub polepszyć uzyskane efekty. Aplikacja serum przed pielęgnacją liftingującą do ciała pozwala uzyskać wyszczuplenie i intensywne ujędrnienie stref problematycznych w tym samym czasie.


Serum ma żelową konsystencję i bardzo przyjemny zapach. Podczas aplikacji, w przeciwieństwie do innych produktów tego typu nie rozgrzewa ani nie chłodzi. Wchłania się idealnie już po kilku okrężnych ruchach masujących ciało i nie przykleja się do naszych ubrań - to wielki plus, bowiem nie cierpię, kiedy po posmarowaniu serum czy balsamem muszę czekać na wchłonięcie się produktu. 

Serum najlepiej stosować po kąpieli a ja dodatkowo stosowałam je po wysiłku fizycznym podczas lekcji Salsy - nie jest to może siłownia, ale dla mnie - lenia sportowego taki wysiłek jest wystarczający. Skóra regularnie smarowana EISENBERG Sérum Amincissant Corps jest od razu gładsza w dotyku a przy regularnym stosowaniu i masażu znika nagromadzona tkanka tłuszczowa, co widoczne jest zwłaszcza na zewnętrznej i wewnętrznej stronie ud oraz brzuchu. Skóra lepiej napina się, przestaje być wiotka i jest lepiej podatna na efekty uzyskiwane podczas ćwiczeń. 


EISENBERG Sérum Amincissant Corps to kosmetyk bardzo ekskluzywny i niestety nie jest na każdą kieszeń, ale jeśli możecie sobie pozwolić na taką odrobinę luksusu aby popieścić swoje ciało, to postawcie koniecznie na EISENBERG Sérum Amincissant Corps.

Kosmetyk ten został doceniony przez redakcję magazynu Glamour i nominowany w plebiscycie Glammies 2016 w kategorii najlepszy kosmetyk do ciała. Zachęcam Was do głosowania <KLIK KLIK>