wtorek, stycznia 26, 2016

Because I'm Happy czyli TOUS Happy Moments

Z którym kolorem kojarzy Wam się szczęście? Oczywiście, że z niebieskim, bowiem to odcień harmonii, nadziei, szczęścia i optymizmu. Do tego słodka złota stokrotka, która również symbolizuje radość i mamy flakon najnowszego zapachu od TOUS Happy Moments

"Myśl HAPPY, poczuj HAPPY, bądź HAPPY” to dewiza zapachu od TOUS Happy Moments - zapachu szczególnego, bowiem mającego dawać nam radość i szczęście. W tym uroczym błękitnym flakonie przewiązanym złotą wstążką ze stokrotką kryje się zapach stworzony idealnie dla osób pełnych optymizmu i radosnych. 

"Szczęście urośnie jeżeli posadzisz nasiona” - zatem posadź nasiona TOUS Happy Moments na swojej skórze a zobaczysz, że Twój dzień zmieni się na lepsze. Bo TOUS Happy Moments to dzikie marzenia i słodki kaprys w jednym - doskonałe połączenie tworzące zapach szczęścia.

Nasiona czyli Nuty Głowy to wspaniała cząstka trzymająca całą energię życia.
Klementynki i ananas, dwie nuty owocowe dające wspaniałą świeżość. Niespodzianka! Coś nieoczekiwanego!! Zielony bluszcz - nieustraszona energia z silnej rośliny.

Naturalny nawóz czyli Nuty Serca to dzięki niemu roślina rośnie… 
Żółte Stokrotki, biały jaśmin, odrobina popcornu i… kwiatowa niespodzianka: niebieska orchidea - euforia w perfumerii!

Ziemia czyli Nuty Podstawy to miejsce szczęścia.
Złote piżmo, cedr i … aby być szalenie szczęśliwym… dotyk słodkości: biała czekolada!


“Trawa jest zawsze zielona, kiedy ją stale nawadniasz.” Niebieskie niebo - figlarne i szczęśliwe chmury (oczywiście w kształcie misia TOUS), wywołują w nas uśmiech i dają nam energię, by czuć świeżą trawę pod bosymi stopami, by poczuć radość i szczęście.


Zapach TOUS Happy Moments w mojej opinii to rzeczywiście esencja radości - jest słodki ale nie duszący, lekko tajemniczy ale i zwiewny. To ideał na wiosnę i lato - nałożony na skórę do delikatnej sukienki czy szortów doskonale będzie komponował się z odsłoniętym w słoneczne dni ciałem. I tak jak słońce zawsze poprawia nam humor to z zapachem TOUS Happy Moments nawet w pochmurne dni poczujemy radość. Jeśli lubicie słodko-cytrusowe akordy, gdzie zapach ananasa i klementynki przeplata się z wonią białej czekolady to podarujcie sobie trochę szczęścia z TOUS Happy Moments.

Woda toaletowa TOUS Happy Moments występuje w trzech pojemnościach EDT 30 ml – 149 zł; EDT 50 ml – 225 zł; EDT 100 ml – 299 zł a możecie ją kupić wyłącznie w drogerii Sephora. 


Zapach TOUS Happy Moments został nominowany w plebiscycie Glamour Glammies 2016 w kategorii Najlepszy zapach damski i możecie na niego głosować do północy 17 lutego br.