wtorek, maja 07, 2013

Organics Beauty czyli czysta natura dla włosów

Niedawno dowiedziałam się, że moja dobra koleżanka Asia postanowiła zainwestować we własny biznes a na czym kobiety znają się najlepiej? Oczywiście na kosmetykach. Po wielomiesięcznych poszukiwaniach po całym świecie nieznanych w Polsce ale organicznych marek - jej wybór padł na dwie firmy produkujące kosmetyki do włosów - O'right oraz Natulique.


Organics Beauty to przede wszystkim ludzie z pasją, to wysokiej jakości czyste produkty fryzjerskie i kosmetyczne, to dbałość o środowisko, to wspieranie akcji charytatywnych i zaangażowanie w sprawy ekologii. Z Organics Beauty masz pewność, że to co otrzymujesz jest sprawdzone, wyjątkowe, wyprodukowane w zgodzie z naturą i z troską o środowisko.

Zespół Organics Beauty dokonuje świadomych wyborów produktów, co do których ma pewność, że są bezpieczne i zdrowe, stworzone w zgodzie z naturą, na bazie czystych, starannie wyselekcjonowanych składników organicznych. Nasze produkty przeszły długą drogę selekcji i testów w celu potwierdzenia ich wyjątkowości. Wybieramy takie marki, które stawiają na zastosowanie „Zielonych koncepcji”, ujawniają składniki produktów, nie dokonują testów na zwierzętach.


Firma NATULIQUE jest liderem profesjonalnej branży kosmetycznej i oferuje wysokiej jakości, ekskluzywne produkty do koloryzacji i pielęgnacji włosów o najbezpieczniejszym składzie, jakie można znaleźć na dzisiejszym rynku.

Stworzone linie produktów były konsultowane z używającymi metod konwencjonalnych i alternatywnych lekarzami,chemikami, specjalistami od żywienia i ogrodnictwa. Zebrane w ten sposób informacje pozwoliły na wyeliminowanie tradycyjnych środków konserwujących oraz środków pieniących. Badania wykazały, że następujące składnik działają drażniąco na skórę głowy, wywołują alergie i są rakotwórcze: glikol propylenowy, lauryl sodowy, lauret siarczanu, dietonolamina (DEA) , konserwanty na bazie parabenów, (metyl, etyl oraz propyl parabenów). Pomimo, że są jednymi z najpowszechniejszych składników dzisiejszych kosmetyków, nie znajdą ich Państwo w kosmetykach NATULIQE. To zobowiązanie firmy!

Oferta firmy NATULIQUE została niedawno wyróżniona jako czołowa profesjonalna seria produktów ekologicznych do pielęgnacji włosów przez norweską telewizję poranną. Program zajmuje się sprawami dotyczącymi legalności w sektorze pielęgnacji włosów, gdzie wiele produktów zaliczanych do naturalnych, ekologicznych i organicznych, jednak często bez podstaw. Nacisk położony jest na znaczenie wyboru certyfikowanych organicznych produktów, które są poświadczone przez legalne agencje certyfikujące, w celu zapewnienia, że produkty nie zawierają szkodliwych składników.


Innowacyjna linia produktów O’right jest produkowana z czystych, specjalnie wyselekcjonowanych naturalnych składników ekologicznych. Spełnia specjalistyczne potrzeby profesjonalnych salonów fryzjerskich w zakresie pielęgnacji włosów i skóry głowy

Receptura produktów została opracowana na bazie certyfikowanych składników roślinnych, cukropochodnych środków spieniających, przy zastosowaniu precyzyjnie dobranych naturalnych mieszanek zapachowych. Jedną z unikatowych cech linii jest to, iż pozwala ona Fryzjerowi – styliście ocenić stan włosów swoich Klientów i sformułować specjalne zalecenia pielęgnacyjne, które skutecznie rozwiążą problemy.

W ofercie Organics Beauty znajdziemy produkty zarówno do domowego stosowania jak i do profesjonalnego - w salonach fryzjerskich:
Ze szczegółową ofertą możecie zapoznać się tutaj.

A ja obiecałam Asi zostać Ambasadorką ich kosmetyków, tak więc możecie spodziewać się szczegółowych recenzji. Poddam się również koloryzacji farbą NATULIQUE - jestem niezmiernie ciekawa efektu - obiecuję również reportaż na blogu.

Posiadane certyfikaty: