wtorek, maja 14, 2013

Spotkanie blogerek w The Body Shop i limitka Leona Lewis

W ubiegły piątek, razem z 4 blogerkami z Warszawy (Saurią, Krzyklą, Pięknością Dnia oraz Agatą, która ma nosa) byłyśmy gośćmi honorowymi w sklepie The Body Shop w Złotych Tarasach. Powodem była inauguracja najnowszej limitowanej kolekcji - sygnowanej przez piosenkarkę - zwyciężczynię X Factor - Leonę Lewis. 


Limitka w Polsce jest bardzo skromna bowiem w jej skład wchodzi rozświetlacz w dwóch odcieniach, woda toaletowa (niedostępna u nas... niestety ) błyszczyk (w Polsce tylko w jednym odcieniu) i cienie - ale pomimo tego, kolekcja ta jest niezwykle piękna i warta uwagi.

Ja zakupiłam sobie właśnie "rogaty" rozświetlacz i niesamowity błyszczyk, który nadaje efekt mokrych ust. Cień w cudownym amarantowym kolorze dostałyśmy, oprócz tego trochę kosmetyków do pielęgnacji, w tym BB krem.


Malowała nas Ania Orłowska, z którą miałyśmy okazję poznać się już przy okazji sesji dla Under Twenty i muszę przyznać, że to ona jest główną sprawczynią zakupienia przeze mnie rozświetlacza oraz błyszczyka. Jak tylko mnie nimi pomalowała - od razu musiałam je mieć. 


Bardzo lubię nasze spotkania z dziewczynami - mamy okazję nie tylko poznać nowości marek ale po prostu spotkać się, pogadać i powymieniać doświadczeniami z blogowania, bowiem po całej Body Shopowej "imprezie" skoczyłyśmy na obiadek i piwko do Planet Sushi.