środa, maja 01, 2013

Spotkanie Warszawskich Blogerek Kosmetycznych

Jakiś tydzień temu po raz kolejny Warszawskie Blogerki Kosmetyczne miały swój dzień - spotkałyśmy się w rewelacyjnej włoskiej knajpce Vapiano.


Spotkanie miało charakter warsztatów - podczas których miałyśmy okazję zbadać swoją skórę - dzięki firmie Bioderma, włosy - dzięki pani trycholog, dowiedzieć się co nieco na temat dermatologii i medycyny estetycznej - dzięki Pani Agnieszce Bilżanowskiej - słynnej dermatolog, która do nas przyszła dzięki uprzejmości firmy Vichy,  poznać tajniki makijażu dzięki firmie Rimmel oraz stylizacji włosów - dzięki firmie Schwarzkopf. A nasz blogowy kolega Marcin odkrył przed nami tajniki magicznego świata zapachów i perfum. Po raz kolejny na naszym spotkaniu zagościła też przedstawicielka firm Lumene i Gosh, która pokazała nowości marek a przemiła Pani Renata z Pat & Rub opowiedziała nam o kosmetykach Pani Kingi Rusin od kuchni oraz wysłuchała tego co marka powinna wziąć pod uwagę przy produkcji kolejnych "patowych" smakowitości - blogerki miały głos!


Do tego dwadzieścia parę uśmiechniętych i rozkrzyczanych lasek, pyszne włoskie jedzenie i dzień uważam za jak najbardziej udany.


Jak zwykle wielka dziękówa dla Kasi i Ani za perfekcyjną organizację spotkania, które nawet przez sekundę nie było nudne.