niedziela, kwietnia 16, 2023

Na ratunek skórze dojrzałej i wrażliwej czyli Dr Irena SENSI SCIENCE

Po kuracji Izotekiem - moja dojrzała 47-letnia skóra nadal jest bardzo uwrażliwiona, tkliwa i sucha. Pomimo odstawienia tabletek w styczniu - pojawiają się na niej zaczerwienienia i często reaguje na zmiany temperatury. W kosmetykach od zawsze szukałam, przede wszystkim lekkości, a teraz dodatkowo działania łagodzącego w połączeniu z działaniem anti-aging.


Nowa linia Dr Irena Eris SENSI SCIENCE to linia kosmetyków dedykowana dla skóry wrażliwej, która skutecznie redukuje podrażnienia, wielokierunkowo wzmacnia skórę, a także przeciwdziała procesom starzenia. Dzięki unikatowej autorskiej technologii - z dwoma zgłoszeniami patentowymi na Kompleks Sensi Magnolol-H oraz Naturalny system ochrony mikrobiotycznej - linia ta skutecznie przeciwdziała procesom starzenia i nadwrażliwości skóry.


W skład linii Dr Irena SENSI SCIENCE wchodzą kosmetyki do codziennej, kompleksowej pielęgnacji - o niezwykle lekkich formułach: Przeciwzmarszczkowe serum ultra-wzmacniające, Krem nawilżająco-kojący na dzień i na noc, Łagodzący krem przeciwzmarszczkowy na dzień z SPF20, Ceramidowy krem przeciwzmarszczkowy na noc oraz Rewitalizująco-łagodzący balsam pod oczy.


Zawarty w linii Dr Irena SENSI SCIENCE i opracowany naukowo kompleks Sensi Magnolol-H łagodzi procesy mikro-zapalne skóry dojrzałej, zmniejszając jej nadwrażliwość - dla mnie to rozwiązanie uszyte na miarę mojej skóry. Lekkie formuły tych kosmetyków powodują, że stają się one niewyczuwalne na skórze, a reaktywna skóra z każdym dniem zyskuje lepszą kondycję. Staje się wyciszona, lepiej nawilżona i odzyskuje równowagę hydro-lipidową. Dodatkowo, dzięki działaniu anti-aging mam gwarancję, że kompleksowo dbam o swoją dojrzałą, lecz wrażliwą skórę.


Moim ulubionym rytuałem pielęgnacyjnym z linią Dr Irena SENSI SCIENCE jest aplikacja delikatnego serum, które już po nałożeniu w widoczny sposób zmniejsza zaczerwienienie reaktywnej skóry. Serum wmasowuję w skórę, odczekuję chwile, a następnie nakładam krem - rano - krem na dzień, a wieczorem - Ceramidowy krem przeciwzmarszczkowy. Zawarte w nim naturalne oleje, bogate w witaminy i kwasy omega, intensywnie odżywiają i zapewniają komfortową pielęgnację przeciwzmarszczkową.


Delikatna i wrażliwa skóra pod oczami również wymaga specjalnego traktowania - tutaj z pomocą przychodzi mi Łagodzący balsam pod oczy - który aplikuję na okolicę oczu i wykonuje masaż, aby pobudzić limfę. Zawarty w nim -  kompleks Sensi Magnolol-H (posiadający zgłoszenie patentowe przez markę) w połączeniu z hydrolatem z róży damasceńskiej zmniejsza zaczerwienienia i obrzęki pod oczami, przywracając komfort wrażliwej skórze. Natomiast opatentowany tri-peptyd sygnałowy w widoczny sposób redukuje zmarszczki i poprawia napięcie skóry.


Jeśli tak jak i ja - jesteście posiadaczami skóry dojrzałej, lecz wrażliwej i szukacie skutecznych kosmetyków o sprawdzonym działaniu oraz lekkich formułach, to koniecznie odnajdźcie linię SENSI SCIENCE od Dr Irena Eris, która w ostatnim czasie jest najlepszym sprzymierzeńcem mojej skóry. 

/post powstał we współpracy z marką Dr Irena Eris/