środa, kwietnia 12, 2023

Zatrać się w pielęgnacji czyli Ayuna Less is Beauty

Chyba każdy z nas potrzebuje chwili wyciszenia, ukojenia i po prostu oderwania się od rzeczywistości. Dla mnie - taką chwilą jest wieczorna pielęgnacja - czas, który mam wyłącznie dla siebie. Poznajcie markę Ayuna - Less is Beauty, która celebruje i uosabia czyste piękno i botaniczne podejście do pielęgnacji. Ta luksusowa marka - w myśl zasady "less is beauty" - ogranicza pielęgnację skóry do niezbędnego minimum. Ten minimalizm widoczny jest nie tylko w pięknych ale prostych opakowaniach. Z Ayuna - Less is Beauty, po prostu oferujemy skórze więcej - aplikując mniej.


Zestaw AMMA, który prezentuję to lekki program pielęgnacyjny składający się z 6 kosmetyków w wersji travel size. Mamy w nim wszystko, czego nasza skóra będzie potrzebować podczas podróży. Ale zestaw ten, to również doskonały sposób na bliższe poznanie marki i odkrycie tych niezwykle luksusowych kosmetyków, które dosłownie rozpieszczają skórę.


W zestawie AMMA zapakowanym w przeuroczą, lnianą kosmetyczkę - znajdziemy rzemieślnicze, detoksykujące mydełko oczyszczające, delikatny, podwójnie działający proteinowy peeling, biodynamiczną emulsję, która na sześć sposobów chroni skórę, detoksykująco-rewitalizującą maseczkę, prebiotyczny koncentrat wyrównujący mikrobiom oraz lekki krem pielęgnacyjny na bazie botanicznych kultur komórkowych.


Który z kosmetyków zrobił na mnie największe wrażenie? Oczywiście VELO - biodynamiczna emulsja z SPF50, która chroni skórę na sześć sposobów, wyrównując jednocześnie jej koloryt. Ale VELO, to coś więcej niż wysoka ochrona przed UV. Dostarcza cerze składniki, które tworzą tarczę przed zanieczyszczeniami, wolnymi rodnikami i utratą wody. 

Uzupełnia także niezbędne dla skóry lipidy i postbiotyki, wspierając tym samym naturalny mikrobiom naszej skóry, a jego unikalna technologia i zastosowane pigmenty sprawiają, że adaptuje się do każdego typu cery nadając jej jednolity i zdrowy koloryt. Uwielbiam takie rozwiązania w kosmetykach z filtrem, bowiem nie tylko chronią, ale i upiększają naszą skórę.


Jego lekka i nietłusta konsystencja idealnie nadaje się do stosowania na dzień - pod makijaż lub solo, ponieważ cudownie wyrównuje karnację. Ten kosmetyk oraz pozostałe niewielkie opakowania Ayuna zabiorę z pewnością na tegoroczne wakacje na Kos. 

Kosmetyki Ayuna - Less is Beauty - nie tylko te w wersji travel size - kupicie w sklepie online 4skin_pl

Post powstał we współpracy ze sklepem 4skin_pl