piątek, kwietnia 21, 2023

Z różą w sercu czyli Shiseido Ginza Intense

Shiseido Ginza Intense dostraja się do wibrującej mocy intensywnych emocji. To niezwykle współczesny bursztynowo-kwiatowy zapach z różą w sercu. Zapach otwierają owocowe, cierpkie nuty liści czarnej porzeczki. Następnie kwiatowy bukiet odsłania serce róży damasceńskiej. Soczyste nuty czarnej porzeczki wzmacniają namiętność, zanim wkroczą nuty drzewne. Intensywność paczuli i ciepło wanilii pieczętują kompozycję.


Uderzająca równowaga między nowoczesnością a Japonią pełną tradycji objawia się poprzez Ginzę, która jest najbardziej ikoniczną, żywą i kosmopolityczną dzielnicą Tokio. Jej charakter odzwierciedla charakter Shiseido, jak również podstawowe zasady: przez 150 lat japońska marka ceniła sobie pojęcie dualizmu i dążyła do ideału, osiągnięcia idealnej harmonii kontrastów.

Ginza woda perfumowa, to pierwsza olfaktoryczna podróż, celebruje wrażliwość i wewnętrzną siłę każdej kobiety i pozwala ujawnić jej własną pewność siebie. Dziś z wodą perfumowaną Ginza Intense, Shiseido zamienia intensywne emocje w magię...


"Nie mam magicznej mocy; sprawiam, że moja osobowość jest moją magiczną mocą." - Tak brzmi credo samurajów. 
Można nawet powiedzieć: Zamieniam emocje w swoje największe źródło siły. Aby to podkreślić, Ginza woda perfumowana Intense zyskuje czerwony kolor. Czerwień to ucieleśnienie pasji, energii i ognia. Czerwony kolor, który dodaje energii duchowej, łagodzi wszelkie lęki i pobudza do działania. Zdobi japońską flagą narodową, jest także kolorem tradycyjnych bram Torii przy wejściu do świątyń japońskich, aby odpędzić złe duchy i obudzić wewnętrzną duchowość i siłę. Czerwony jest kwintesencją koloru Japonii, ale ma też ważne znaczenie dla Marki, jest kultowym odcieniem Shiseido od 150 lat.


Shiseido Ginza woda perfumowana Intense to niezwykle współczesny bursztynowo-kwiatowy zapach z różą w sercu. Róża była kwiatem wybieranym do tworzenia perfum na przestrzeni wieków, ale w tej zaskakującej mieszance zmysłowe zapachy drewna dodają jej ciepła i trwałej siły, aby osiągnąć idealną równowagę między delikatnością a mocą. 


Zapach otwierają owocowe, cierpkie nuty liści czarnej porzeczki. Następnie kwiatowy bukiet odsłania serce róży damasceńskiej w najbardziej bogatej i zmysłowej formie. Soczyste, smakowite i niewiarygodnie kobiece nuty czarnej porzeczki wzmacniają ekstrawagancką namiętność, zanim wkroczą zmysłowe nuty drzewne. Uzależniająca intensywność paczuli i ciepło wanilii pieczętują kompozycję, aby stworzyć zmysłowe doznanie poza czasem.


/materiał reklamowy/