sobota, kwietnia 02, 2022

Rozkwitaj na wiosnę czyli Gucci Bloom Eau de Toilette

Najnowszy zapach bukietu Bloom to lżejsza, bardziej świetlista interpretacja klasycznej edycji Bloom, która delikatnie zachęca kobiety do rozkwitania w najprawdziwsze wersje ich samych. Wyruszając w podróż, której celem jest odkrycie siebie, opartą na idei umocnienia i łączenia przez różnice, nowy zapach pozostaje wierny składnikom oryginalnej kompozycji Wody Perfumowanej Gucci Bloom z jej tercetem jaśminu, tuberozy i pnącza chińskiego wiciokrzewu Rangoon Creeper. 

Woda Toaletowa Gucci Bloom Eau de Toilette odzwierciedla esencję ogrodu Bloom, skąpana w poetyckim, opalizującym świetle brzasku, kiedy poranna rosa sublimuje każdy kwiat. Emanuje bogactwem aromatów kwitnącego ogrodu wypełnionego bujnością kwiatów. Aby wzbogacić kompozycję, uchwycono miodową słodycz i zielone, cytrusowe fasetki poprzez dodanie akordu neroli. Jego delikatna świeżość i eteryczny blask są ucieleśnieniem tej promiennej nuty we wspaniałej, białej, kwiatowej aurze Bloom.

Woda Perfumowana Gucci Bloom, pierwszy zapach skomponowany w pełni według wizji Alessandro Michele, wyłonił się z idei absolutnej autentyczności. Stworzony przez Mistrza Perfumiarstwa Alberto Morillasa pod okiem Alessandro Michele, zawiera tercet charakterystycznych składników: ekstrakt z pąków jaśminu, tuberozę i pnącze chińskiego wiciokrzewu Rangoon Creeper. Podobnie jak rozwija się zapach (co sugeruje jego nazwa), rozkwitają również kobiety Gucci Bloom – w naturalny, ekspresyjny i indywidualny sposób, bez konwencjonalnych ograniczeń. Wszystkie zapachy Gucci Bloom afirmują witalność i różnorodność osób, które utożsamiają się z nowoczesną filozofią Domu. Przeznaczone są dla tych, którzy doświadczają życia i jego owoców, aby rozkwitać swoim prawdziwym ja.

Rozkwitaj i ukazuj swoje najbardziej autentyczne ja dzięki Wodzie Toaletowej Gucci Bloom. Ten nowy zapach dołączy do ogrodu marzeń w marcu 2022 roku jako promienna interpretacja oryginalnej kompozycji Bloom, odzwierciedlająca witalność i blask. Kampania reklamowa, inspirowana kreatywnością Alessandro Michele, jest dziełem Florii Sigismondi. Wystąpiły w niej: Anjelica Huston, Florence Welch, Jodie Turner-Smith i Susie Cave. Bohaterki ponownie pojawiły się w scenerii surrealistycznego pejzażu, aby zgłębiać fantazmaty i tożsamość kwiatowego świata Bloom.

Woda Toaletowa Gucci Bloom nawiązuje do wzornictwa flakonu Gucci Bloom nowym, subtelnie bledszym, różowym odcieniem, aby wyrażać delikatny blask zapachu. Oszroniony i świetlisty szklany flakon ma kształt prostopadłościanu. Zyskał więcej świeżości i witalności dzięki nadrukowanym ornamentom herbarium Domu – Toile de Jou: listkom, gałązkom wiśni i kwiatom, otoczonym czarną ramą. Emblematyczne opakowanie zewnętrzne jest pokryte tym samym wzorem i ma analogiczną kolorystykę.

Cztery charyzmatyczne kobiety należące do rodziny Gucci Bloom występują w kampanii wyreżyserowanej przez nagradzaną fotografkę i reżyserkę Florię Sigismondi. Reklama ukazuje prawdziwe serce urzekającego świata Bloom. Zdjęcia zrealizowano w starożytnym kompleksie La Scarzuola. W reklamie wystąpiły: reżyserka i aktorka Anjelica Huston, autorka tekstów piosenek Florence Welch, aktorka Jodie Turner-Smith oraz projektantka Susie Cave. Po raz kolejny ukazany został mistyczny świat kobiecej wrażliwości. W krainie marzeń pojawiają się studnia życzeń, wodne ogrody i bujne kwiaty.

Jeśli szukasz zapachu idealnego na rozkwitającą wiosnę, to roziskrzona Gucci Bloom Eau de Toilette koniecznie musi znaleźć się na Twojej liście zakupów. To lekki, promienny zapach przywodzący na myśl ciepłe i słoneczne dni. 

#paczka PR