czwartek, kwietnia 07, 2022

Na romantyczne wieczory czyli Coach Wild Rose

Nowy zapach Coach Wild Rose powstał z inspiracji pięknem łąki z dzikimi kwiatami. Delikatny, ale odważny zapach otwiera soczysta, musująca czerwona porzeczka i słoneczna, pikantna bergamotka. Serce otwiera się na bujną łąkę z delikatną różą i jaśminem sambac, zamykając się ciepłymi akordami drzewnymi, na puchu z mchu i ciemnego ambroksanu.


Coach Wild Rose powstał z inspiracji kwiatowymi ornamentami marki Coach, które od wielu lat są symbolem domu mody. Tworząc zapach, kreatorka Marie Salamagne postanowiła uchwycić uczucie radości i oczekiwanie na romantyczne letnie wieczory.

Nuty zapachowe:
Nuta głowy: czerwona porzeczka, bergamotka
Nuta serca: akord dzikiej róży, jaśmin sambac
Nuta bazy: mech kryształowy, ambroksan

Coach Wild Rose jest dostępny w gradientowym bordowym opakowaniu, tłoczenia nawiązują do struktury materiału skórzanego nawiązując do kaletniczych korzeni marki. Całość ozdobiona jest złotym metalicznym logotypem.


Flakon Coach Wild Rose zabarwiony jest bordowym gradientem. Powstał z inspiracji romantycznymi, letnimi popołudniami. Uroku dodaje flakonowi oryginalna zawieszka w kształcie litery "C", a korek przywołuje kultowe zamknięcie torebek marki.


Kampania Coach Wild Rose, stworzona we współpracy ze Stevenem Meiselem, przedstawia modelkę Lexi Boling na pięknie ukwieconej łące w słoneczne popołudnie.


Ten delikatny, ale odważny zapach będzie stanowić idealne dopełnienie wiosennych spacerów na świeżym powietrzu, gdy smagana lekkim wietrzykiem Dziewczyna Coach będzie dumnie kroczyć w zwiewnej sukience.