piątek, kwietnia 01, 2022

Sztuka panowania nad światłem czyli nowości w gamie Givenchy Prisme Libre

Światło jest sztuką... Kiedy w 2006 roku marka Givenchy wprowadziła na rynek Prisme Libre, zaskoczyła wszystkich swoim odważnymi innowacyjnym podejściem. Po raz pierwszy połączono nie jeden, a cztery odcienie tworzące harmonijną całość, aby uchwycić na twarzy naturalne światło. Było to duże osiągnięcie zarówno w kwestii kreowania koloru, jak i technologii produkcji. Marka zaproponowała kilka oryginalnych harmonii łączących nieoczywiste odcienie: róże, błękity, zielenie i pomarańcze, aby ujednolicić, naturalnie zmatowić i rozświetlić cerę.


Dom Mody Givenchy od lat doskonali swoją wiedzę w sztuce panowania nad światłem. Przez ten czas najbardziej wyróżniły się dwie wyjątkowe kreacje: puder sypki Prisme Libre Loose Powder, który stał się kultowy, dzięki niezwykłemu połączeniu czterech właściwości: lekkiego krycia, korekcji, matowienia i blasku oraz Prisme Libre Skin-Caring Glow – podkład, któryzapewniado12 godzin blasku i do24 godzin nawilżenia, a także naturalne, transparentne wykończenie. Givenchy stworzyło również Prisme Libre Blush – pierwszy czterokolorowy sypki róż do policzków.


Teraz marka prezentuje Prisme Libre Pressed Powder, kwartet prasowanych pudrów, które ujednolicają, matują i rozświetlają cerę, a ich zdumiewające rezultaty utrzymują się przez wiele godzin, pozwalając skórze swobodnie oddychać i promieniować naturalnym blaskiem.

Wprowadzając puder prasowany Prisme Libre, Givenchy redefiniuje pojęcie pudru w kompakcie. Innowacyjna, wysoce wydajna, czterokolorowa formuła zapewnia12-godzinną*korekcję i 24-godzinny efekt matu, umożliwiając przy tym skórze swobodnie oddychać. W każdym kwartecie dwa odcienie można wykorzystać do ujednolicenia cery, a dwa kolejne do uzyskania równomiernego i rozświetlonego efektu. 


Te uzupełniające się kolory idealnie stapiają się ze skórą i stanowią antidotum dla poszarzałej cery, pozostawiając świetliste, niewidoczne, matowe wykończenie makijażu. Puder w kompakcie Prisme Libre Pressed Powder zapewnia efekt drugiej skóry. Jego krycie można stopniować, a przy tym cera wciąż wygląda promiennie i lekko. 

Puder ujednolica i wyrównuje koloryt, ale nie daje płaskiego wykończenie, więc może być stosowany zarówno do utrwalenia, jak i odświeżenia makijażu .Jest całkowicie niezawodny: absorbuje nadmiar sebum i wilgoci. A ponieważ pięknie utrzymuje się na skórze, można spokojnie nosić na twarzy maseczkę ochronną. Efekt makijażu jest nieskazitelny, a skóra tak miękka i dotleniona, jak po całym dniu spędzonym na świeżym powietrzu.


Tekstura Prisme Libre Pressed Powder swoją skuteczność zawdzięcza ekskluzywnej technologii Givenchy, która gwarantuje niesamowitą lekkość pudru i zapewnia idealny, równomierny efekt. Wzbogacona ekstraktem z protein jedwabiu i witaminą  E, delikatna, bardzo drobna konsystencja stapia się ze skórą, nie pozostawiającnaniejwidocznychśladów.Nawilżenieutrzymujesięprzez24godziny, a uczucie komfortu przez cały dzień. Lekka i długotrwała  konsystencja jest łatwa w aplikacji. Tworzy na powierzchni skóry niewidoczny woal, który pozwala jej swobodnie oddychać. Kompaktowy, lekki i jedwabisty puder nowej generacji, który gwarantuje perfekcyjny makijaż.


Wraz z Prisme Libre Pressed Powder, Givenchy przedstawia tej wiosny świetlisty, matowy podkład Prisme Libre Skin-Caring Matte, z formułą zawierającą 97% składników pochodzenia naturalnego, oferujący wyjątkowe rezultaty: 24-godzinne, matowe wykończenie, ujednolicony koloryt cery przez 24 godziny, 24-godzinny efekt blur i 8-godzinne nawilżenie. 

Unikalna formuła Givenchy mistrzowsko łączy przeciwieństwa. Z jednej strony jest lekka i pozwala skórze swobodnie oddychać, z drugiej zapewnia długotrwałe krycie, jest odporna na wilgoć i rozmazywanie. Podkład Prisme Libre Skin-Caring Matte to idealne połączenie produktu do makijażu i pielęgnacji skóry, a jego formuła składa się w 82% ze składników odżywczych. 

Zawiera między innymi ekstrakt z nasturcji – charakterystyczny składnik podkładów Prisme Libre, który zwiększa dotlenienie komórek skóry i stymuluje ich metabolizm, co sprawia, że skóra odzyskuje swój naturalny blask. Dodatkowo, w składzie znalazła się różowa glinka, znana ze swoich właściwości zmiękczających i oczyszczających oraz ekstrakt z arnoty, które zmniejsza widoczność porów, redukuje niedoskonałości i poprawia wygląd cery. Wreszcie, emolienty utrzymują jej prawidłowe nawilżenie.


Podkład Prisme Libre Skin-Caring Matte jest dostępny w 35 odcieniach. Naturalne, świeże kolory pasują do wszystkich typów cery i podkreślają jej indywidualne piękno. Skóra jest udoskonalona i rozjaśniona. Stosowanie podkładu Prisme Libre Skin-Caring Matte jest wyjątkowo proste: ma delikatną, lekką konsystencję, więc można go nakładać zarówno palcami, gąbką, jak i pędzlem – rozprowadzając i wklepując aż do wchłonięcie, aby uzyskać krycie, które można dowolnie nabudowywać w ciągu dnia. 

Gama kolorów podkładu Skin-Caring Matte została opracowana w harmonii z odcieniami pozostałych produktów z linii, tak aby stanowić doskonałe dopełnienie rytuału Prisme Libre. Każdy odcień pasuje do jednego z sześciu istniejących kwartetów pudru sypkiego. Po zastosowaniu podkładu puder sypki Prisme Libre Loose Powder można nałożyć w samej strefie T lub na całej twarzy, aby wzmocnić naturalny efekt rozświetlenia.


Wszystkie kody graficzne Prisme Libre znalazły swoje odzwierciedlenie w opakowaniu nowego podkładu: elegancka szklana butelka z kwadratową podstawą, zwieńczona dużym czarnym korkiem z charakterystycznym logotypem Domu Mody - 4G. Szkło jest matowe, tak jak matowe jest wykończenie samej formuły. 

Podobnie jak w przypadku podkładu Prisme Libre Skin-Caring Glow, również to wyjątkowe opakowanie zostało zaprojektowane z myślą o ochronie środowiska. Pompkę można odkręcić i oddzielić od butelki, aby ułatwić proceduręrecyklingu1. Wszystkie opakowania zawierają materiały pochodzące z surowców wtórnych: 72% plastiku (PCR2) wykorzystanego do produkcji nakrętki i 15%wysokiej jakości przetworzonego szkła3w butelce. Pudełko, również nadające się do recyklingu, jest wykonane z tektury pochodzącej z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony, a stosowane tusze są pochodzenia roślinnego.

*paczka PR