czwartek, marca 17, 2022

Zerwanie z oczekiwaniami, nowe odkrycie czyli Burberry HER Eau de Toilette

Burberry na nadchodzącą wiosnę przedstawia nową wodę toaletową HER, stworzoną dla wyzwolonych, współczesnych kobiet. Najnowszy rozdział w historii Burberry HER, wyróżnia się kwiatowym aromatem kwitnącej peonii, połączonej z radosnymi nutami zielonej gruszki. W nucie serca, na pierwszy plan wysuwa się wiciokrzew wraz z różą. Całość osadzona jest na drzewnej bazie.


Subtelny i pełen prostoty flakon wody toaletowej Her, łączy w sobie tradycję ze współczesnością. Nowoczesny design oraz zinterpretowana na nowo pistacjowa zieleń, uchwyciły spontaniczność i energię nowego zapachu Burberry HER.


Kobieca siła i pełnia życia - którym hołd składa woda toaletowa HER - zostały doskonale oddane w kampanii przez Fran Summers, która w przepełnionym fantazją świecie, odkrywa tajemnice miejskiego krajobrazu, skąpanego w świetle wschodzącego słońca. Jej majestatyczną, anielską sylwetkę uchwycił doskonały fotograf Mario Sorrenti. 


Ukazujący się w pierwszych promieniach słonecznych surrealizm zapiera dech w piersiach. Oczarowana duszą miasta Fran, eksploruje jego urzekającą energię i niewymuszony indywidualizm - ucieleśnienie unikalnego charakteru współczesnej kobiety Burberry. Odważna i śmiała, z rozmarzeniem płynie przez ulice rozświetlone porannym słońcem. Jej mistyczna postać przeistacza się i unosi w stronę nieba, goniąc za nową przygodą i oglądając świat z innej perspektywy.


Woda toaletowa Burberry HER jest śmiała ale delikatna, kobieca ale posiada również pazur, który sprawia, że zapach nie pozostaje niezauważony. Otula swoim delikatnym woalem na długi czas i poprawia nastrój. Tej wiosny kobieta Burberry będzie odkrywała nowe perspektywy i wyzwania, a zapach HER będzie jej nieodłączną częścią. 

#paczkaPR