sobota, marca 12, 2022

Nawilżenie to podstawa czyli Shiseido Essential Energy Hydrating Day Cream

Wyobraź sobie krem, który jest lekki jak chmurka i niesamowicie komfortowy w aplikacji. Krem, którego nie wyczuwasz na skórze, ale widzisz oznaki jego działania. Krem, który dodatkowo chroni skórę przed szkodliwym wpływem działania promieni słonecznych, który nawilża, wygładza i koi suchą skórę. Taki właśnie jest krem Shiseido Essential Energy Hydrating Day Cream.

Krem Shiseido Essential Energy Hydrating Day Cream sprawia, że ranem budzisz się z miękką, jędrną skórą, dzięki zawartemu w nim ekstraktowi z korzenia żeń-szenia i opatentowanym przez Shiseido kwasem hialuronowym, który wzmacnia barierę ochronną skóry. Ten przyjazny również wrażliwej skórze krem dodatkowo widocznie zmniejsza widoczność porów i drobnych zmarszczek już po 4 tygodniach.

Zastosowana w kremie Shiseido Essential Energy Hydrating Day Cream nowatorska Technologia Kwasu Hialuronowego RED łączy oryginalne trio kwasu hialuronowego o wysokiej wydajności z ekstraktem z korzenia żeń-szenia z Technologią Lifeblood. Celem jest nawilżenie skóry, ale także nauczenie jej nawadniania się od wewnątrz. Inteligentny kompleks botaniczny na bazie wyciągu z mandarynki Satsuma i rozmarynu dopełnia skuteczność Technologii Kwasu Hialuronowego RED poprzez ponowne uruchomienie endogennej syntezy kwasu hialuronowego w najgłębszych warstwach naskórka, jednocześnie zapobiegając jego degradacji. Skóra cieszy się dobroczynną infuzją, jednocześnie budując własną, wewnętrzną siłę. Wydaje się wypełniona, promienna i zdolna do odparcia ataku upływającego czasu.


Formuła kremu Shiseido Essential Energy Hydrating Day Cream została wzbogacona o starannie dobrane składniki, takie jak cenny kwas hialuronowy i niezbędne substancje odżywcze, w tym żeń-szeń. Shiseido wybrało ekstrakt z korzenia żeń-szenia który, jak wykazano w testach in vitro, aktywuje białko Tie-2, niezbędne do uszczelnienia komórek, tworzących ściany naczyń krwionośnych.

W rezultacie - cera jest optymalnie nawilżona, drobne linie i zmarszczki zredukowane, skóra jest elastyczna i promienieje świeżością. Krem nawilżający na dzień zachwyca również delikatnym, świeżym, kwiatowym zapachem. A filtr SPF20 chroni skórę przed słońcem. Z uwagi na to, że krem jest niezwykle lekki (niczym orzeźwiający plusk wody na skórze), będzie stanowić idealną bazę pod makijaż.

A jeśli szukasz uzupełnienia w postaci pielęgnacji pod oczy, to polecam mój ulubiony od lat Shiseido Ultimune Eye Power Infusing Concentrate - który już po kilku aplikacjach sprawia, że skóra pod oczami młodnieje o dobrych kilka lat. 


Niezwykle ciekawym rozwiązaniem jest to, że po wyczerpaniu kremu, uroczy - czerwony słoiczek można ponownie napełnić dostępnym oddzielnie wkładem.

Dodatkowe zalety kremu Shiseido Essential Energy Hydrating Day Cream:
  • Głębokie, intensywne nawilżenie utrzymujące się przez 24 godziny,
  • Wspomaganie naturalnej produkcji kwasu hialuronowego w skórze,
  • Wzmocnienie bariery hydrolipidowej skóry,
  • Krem jest przyjazny także dla skóry wrażliwej i idealny dla każdego rodzaju skóry,
  • Refill (zapasowy wkład) pomaga zmniejszyć ilość odpadów z tworzyw sztucznych nawet o 81% w porównaniu ze zwykłym produktem,
  • Krem nie jest komedogenny,
  • Posiada wegańską formułę,
  • Nie zawiera olejów mineralnych.
*paczka PR