niedziela, lutego 20, 2022

Oddech wolności czyli Zadig & Voltaire Vibes of Freedom

Zadig & Voltaire Vibes of Freedom to nowa edycja THIS IS HER! i THIS IS HIM!. Idea powstała w trakcie lockdown w 2020 roku i zrodziła się z potrzeby palącego serca, przewyższając tym samym wszelkie oczekiwania. Vibes of Freedom to zaproszenie do ucieczki, wolności. To powiew świeżego powietrza które napełnia energią i pozwala umysłowi swobodnie odpłynąć. To bezcenna chwila bez której nie możesz pójść na przód. Vibes of Freedom celebruje autentyczność momentu wyłączenia się, odpoczynku. Wakacje, weekendy na wsi - naciśnij w końcu pauzę. Niech miejskie wibracje ustąpią miejsca wibracjom natury. 


Kobieta i mężczyzna Zadig & Voltaire mogą obejść się bez miasta, ale nie mogą zrezygnować ze swoich wibracji. Vibes of Freedom Zadig & Voltaire stworzono na otwartej przestrzeni w Ferney. Cecilia Bönström odnalazła ten moment, dzięki któremu, zaczerpnęła inspirację dla Vibes of Freedom. Gdzieś na południu, z wyjątkiem tego maleńkiego fragmentu wybrzeża, miejsce znane jako crème de la crème. Zachwycała się nim tak bardzo, że chcielibyśmy zobaczyć je na własne oczy, oddychać powietrzem i stąpać po ziemi. Kiedy już je odnajdziemy, będziemy w poetycki sposób opowiadać o jego pięknie i dzielić się pozytywnymi wibracjami.


This is Her! Vibes of Freedom - zapach dla Niej jest pełen pozytywnych i słonecznych wibracji. Zadig & Voltaire This is Her! Vibes of Freedom budzi pragnienie wolności - instynkt, który tkwi głęboko w nas i jest w zgodzie z naturą. Już od pierwszego świeżego, kwiatowego pryśnięcia woda perfumowana rozsiewa dobry humor. 

Niezwykła kompozycja otwiera się soczystą, musującą aranżacją piwonii i gruszki, po czym w nutach serca dołączają słoneczne niuanse jaśminu i róży, a kremowe aromaty kasztanów rozpalają długotrwałe dobre uczucia. Wszystkie składniki tego zapachu są wykonane z naturalnych surowców.


This is Her! Vibes of Freedom
Nuty głowy: piwonia, gruszka
Nuty serca: jaśmin, róża
Nuta bazy: kasztan


This is Him! Vibes of Freedom - zapach dla Niego budzi pragnienie wolności. Zadig & Voltaire This is Him! Vibes of Freedom to powiew świeżego powietrza pełnego pozytywnych wibracji. Zapach budzi w nas pragnienie wolności - instynkt, który tkwi głęboko w nas i jest w zgodzie z naturą. 

W górnych nutach zapachowych świeży wybuch energicznych aromatów lawendy spotyka się z musującą mandarynką, a kardamon współgra z tajemniczym kadzidłem, tworząc pikantne, wybuchowe doznanie, zakończone mocną sygnaturą paczuli i drzewa cedrowego. Wszystkie składniki tego zapachu są wykonane z naturalnych surowców.


This is Him! Vibes of Freedom
Nuty głowy: lawenda, mandarynka
Nuty serca: kardamon, kadzidło
Nuty bazy: drewno cedrowe, paczula


Francuska marka Zadig & Voltaire jest symbolem niezależności, nieokiełznania i kreatywności. Firma powstała w 1997 w Paryżu, a jej nazwa pochodzi od książki „Zadig ou la Destinée” autorstwa francuskiego filozofa i dramaturga Woltera. Markę Zadig & Voltaire założył Thierry Gillier, wnuk słynnego Andre Gilliera, który jest współtwórcą znanej na całym świecie marki Lacoste. Firma Zadig & Voltaire w świadomości młodego pokolenia zapisała się za sprawą swojej ekstrawaganckiej mody, wyróżniającej się podartymi koszulkami i elementami rockowymi.

W podobnie kreatywnym duchu są tworzone również zapachy, które podkreślą Twoją oryginalność, niezależność i pozostawią niezatarte wrażenie na każdym, kto pojawi się w Twoim otoczeniu. Jeśli zatem szukasz niebanalnego, pełnego klasy zapachu, to Zadig & Voltaire został stworzony właśnie dla Ciebie.

#paczka PR