środa, lutego 23, 2022

Nektar dla skóry czyli Sisley Supremÿa At Night The Supreme Anti-Aging Skin Care Lotion

Znacie to uczucie, gdy zakochujecie się w kosmetyku od pierwszej aplikacji? W jego konsystencji, teksturze, zapachu i opakowaniu? Macie ochotę ciągle się nim smarować i cieszyć oczy jego wyglądem? Ja totalnie zakochałam się w najnowszym kosmetyku Sisley Paris, którym jest Supremÿa At Night The Supreme Anti-Aging Skin Care Lotion.


Czy wiecie, że w ciągu dnia skóra wykorzystuje całą swoją energię, walcząc i chroniąc się przed zewnętrznymi czynnikami stresowymi? To właśnie nocą, kiedy skóra jest chroniona przed stresem, uruchamiają się naturalne procesy naprawcze skóry. Noc jest idealnym czasem na regenerację skóry, aby skutecznie walczyć z widocznymi oznakami starzenia. Zrozumienie tej chronobiologii skóry jest źródłem wiedzy eksperckiej Supremÿa Collection.

The Supreme Anti-Aging Skin Care Lotion to wstęp do rytuału Supremÿa At Night, który idealnie przygotowuje skórę na powierzchni i poprawia jej podatność na kolejne regenerujące produkty pielęgnacyjne. Niezbędny i wysoce zmysłowy krok, aby obudzić moc nocy, zapewniający trzy działania:

Intensywnie nawilża
Kombinacja nawilżających kluczowych składników idealnie przygotowuje skórę do rytuału pielęgnacyjnego, zachęcając do optymalnego wchłaniania kolejnych składników. Skóra jest intensywnie nawilżona, bardziej jędrna, miękka i jedwabista.


Pobudza i tonuje
Przeciwzmarszczkowy lotion do pielęgnacji skóry The Supreme Anti-Aging Skin Care Lotion poprawia podatność skóry na korzyści płynące z pielęgnacji skóry Supremÿa. Skóra jest zrewitalizowana i ujędrniona.

Aktywuje procesy nocne
Zaopatruje skórę w kluczowe składniki przeciwstarzeniowe, aby aktywować procesy nocne, a tym samym inicjować regenerującą moc rytuału Supremÿa At Night. Twarz jest wyraźnie odświeżona i wypoczęta, skóra wygląda na zregenerowaną.


Noc to czas relaksu, snu i spokoju, wzmaga wrażenia zmysłowe. Bogata i mleczna konsystencja lotionu Supremÿa zapewnia doskonałe samopoczucie i wyjątkowy komfort. Po aplikacji i wmasowaniu w skórę - świeży i lekki woal zamienia się w odżywczą i otulającą formułę. Jedwabista, delikatna i przywracająca komfort konsystencja, pozostawia na skórze niewyczuwalne, aksamitne i nietłuste wykończenie. 

Zapach gamy Supremÿa dopełnia rytuał o doświadczenie olfaktoryczne. Naturalny zapach lotionu to połączenie drogocennych olejków eterycznych róży damasceńskiej magnolii i geranium, które mają działanie kojące, łagodzące i wyciszające skórę.


Po aplikacji skóra staje się intensywnie nawilżona, bardziej elastyczna, wygładzona i jedwabista. Jest pobudzona i lepiej przyswaja późniejszą pielęgnację. Każdego kolejnego poranka skóra wygląda na zrewitalizowaną i wypoczętą, a cera jest zregenerowana. Wygląda po prostu promiennie.

Ten lotion sprawia, że skóra od razu staje się bardziej promienna, lepiej nawilżona i po prostu bardziej szczęśliwa. A szklane opakowanie Supremÿa Lotion ze złotym korkiem i wygodną w stosowaniu pompką nie tylko cieszy oczy, ale i jest w zgodzie z naturą, bowiem nadaje się do recyclingu.

*paczka PR