niedziela, grudnia 12, 2021

(Nie)grzeczna dziewczynka czyli Carolina Herrera Good Girl Superstars

W tym sezonie, Carolina Herrera prezentuje swój majstersztyk - kolekcjonerską edycję Superstars, w której łączy dwa kultowe zapachy Good Girl i Bad Boy, po raz pierwszy w jednej edycji limitowanej. Oba zapachy mają srebrne flakony, każdy o indywidualnym wzorze. Legendarna szpilka Good Girl powraca z olśniewającym brokatowym wykończeniem, a piorun, który tak wyraźnie definiuje świat Bad Boy, po raz pierwszy występuje w nowej stylizacji - jego flakon połyskuje chromem odbijającym światło. Carolina A. Herrera, dyrektor kreatywna Domu ds. zapachów, twierdzi, że nowe produkty to "zmysłowość z powłoką jasnej energii, celebrująca pewność siebie, która przychodzi wraz ze statusem gwiazdy".


Kolor srebrny zawsze był źródłem inspiracji dla pierwowzoru supergwiazdy - Caroliny Herrery we własnej osobie. Projektantka mody przez całe życie odczuwała zamiłowanie do klasycznego, hollywoodzkiego szyku srebrnego ekranu, co znalazło swoje odbicie w metalicznych materiałach jej pierwszej kolekcji z 1981 roku. Można ją zobaczyć w tych właśnie odcieniach na wielu fascynujących zdjęciach, jak bawi się nocą w nowojorskim klubie Studio 54. 

Dla obecnego dyrektora kreatywnego Wesa Gordona, te fotografie i tkaniny stanowią część jego narracyjnej wizji. Gordon uchwycił ducha Nowego Jorku i nocnego życia miasta, by przenieść je wprost do XXI wieku.


Zapach Good Girl Superstars uosabia dwoistość współczesnej kobiety. Kontrastujące ze sobą nuty składników (migdał, kwiat tuberozy, jaśmin, kakao, bób tonka), lśniące niczym srebro, wyczarowują w kompozycji delikatną grę między dobrem a złem, światłem a cieniem..

Nuta głowy: migdał
Nuty serca: tuberoza, jaśmin Sambac
Nuty bazy: prażony bób tonka, kakao


Po raz pierwszy zapachy będą powiązane z gamą makijażu Carolina Herrera. W wybranych miejscach dostępna będzie specjalna pomadka jako dodatkowy ekscytujący akcent gwiazdkowego blasku.

Celebrując ducha zapachów Good Girl i Bad Boy, Carolina Herrera ugruntowuje swoją pozycję jako pionierka w świecie zapachów kolekcjonerską edycją stworzoną z myślą o tym, aby afirmować świąteczny nastrój i przypominać nam, że wszyscy jesteśmy supergwiazdami.