sobota, grudnia 18, 2021

Piękno bez filtrów z serca Japonii czyli Shiseido Waso

Nowa gama Shiseido Waso to piękno bez filtrów z serca Japonii. Shiseido Waso to wyjątkowa i skuteczna pielęgnacja skóry, dzięki której najlepsze japońskie składniki pochodzące z lokalnych upraw trafiają na Twoją skórę. Innowacyjna moc japońskich surowców roślinnych została wykorzystana, aby zapewnić piękny, zdrowy wygląd skóry wolnej od niedoskonałości. To dobro natury przełożone na unikalne receptury, które tworzą wyjątkowe doznania zmysłowe. Ciekawostką są też opakowania gamy Waso - dzięki zaawansowanym badaniom wyprodukowano je bowiem z łusek ryżu.


Wykorzystując połączenie sił natury i nauki, Waso na nowo wyobraziło sobie pielęgnację skóry, która jest czysta i zrównoważona. Produkty Waso w naturalny sposób dopasowują się do codziennej rutyny jednocześnie efektywnie działając na problematyczne obszary skóry, aby znacząco poprawić jej kondycję i wydobyć naturalne piękno w każdym z nas.

Celem Waso jest tworzenie wyjątkowych, bezpiecznych i ekologicznie pakowanych produktów, które nie tylko poprawiają kondycję skóry od wewnątrz, ale także zapewniają niesamowite odczucie i wspaniałą konsystencję, aby wydobyć naturalne piękno z każdego człowieka, jednocześnie wspierając zrównoważony rozwój w przyszłości.


Zobowiązania wobec Skóry
marka dąży do tego, aby produkty Waso były najwyższej jakości, dlatego nie stosuje zbędnych składników. Waso to produkty podstawowe, koncentrujące się na maksymalizacji korzyści płynących z tego, co zostało udowodnione jako skuteczne, rezygnując z niepotrzebnych dodatków. 

Obietnica złożona Naturze
Priorytetem marki jest recykling i upcykling jako jeden z kierunków działania. Na przykład wykorzystuje się wodę odzyskaną z produkcji soku jabłkowego, aby zmniejszyć zużycie zasobów wodnych.

Obietnica dla Ludzi
Współpraca z hodowcami w celu wsparcia rozwoju lokalnej gospodarki.


Ekstrakt Shikuwasa znajdujący się we wszystkich produktach Waso, jako kluczowy element sposobu dbania o skórę wg marki. Każdy produkt został opracowany z myślą o trzech głównych problemach skóry, tj. przebarwieniach, rozszerzonych porach i suchości, przy jednoczesnej optymalizacji kondycji skóry. Dzięki zawartości ekstraktu Shikuwasa oraz trzech innych ważnych składników - ekstraktu Yuzu, ekstraktu Satokibi i ekstraktu z ryżu Koshikari, skóra natychmiast zyskuje piękno.  

Gama Shiseido Waso to 7 produktów do kompleksowej pielęgnacji skóry. Uwagę warto jest zwrócić na Gel-to-Oil Cleanser. Ten mega delikaty żel do mycia skóry to połączenie żelu i olejku do demakijażu, który usuwa zanieczyszczenia, nadmiar sebum i makijaż, nie wysuszając skóry. 

Za pomocą delikatnej żelowej konsystencji, preparat oczyszczający pochłania zanieczyszczenia, a następnie przekształca się w jedwabisty olejek, który usuwa nawet wodoodporny makijaż, nie naruszając przy tym równowagi hydrolipidowej skóry, aby przywrócić jej świeży, promienny wygląd.


Godnym uwagi jest również Shikulime Mega Hydrating Moisturizer - nawilżający krem, który utrzymuje 48-godzinne nawilżenie skóry. Posiada kremową konsystencję, która szybko się wchłania, pozostawiając skórę odżywioną i zharmonizowaną.

Mega Hydrating Moisturizer to połączenie naturalnej pielęgnacji skóry. Zapewnia wyjątkową równowagę pomiędzy uczuciem odżywienia i lekkości. Doskonale rozprowadza się na skórze, natychmiastowo ją pielęgnuje i zmiękcza, nie pozostawiając uczucia ciężkości na skórze.


Yuzu C Beauty Sleeping Mask to 1-etapowa nocna maska, która zapewnia 8h nawilżenie dla w pełni wypoczętej, elastycznej skóry. Dzięki zawartości dojrzałych w słońcu cytrusów Yuzu, maseczka nawilżająca została starannie opracowana, aby przywrócić skórze blask, zapewniając uczucie świeżości i głębokiego nawilżenia. Działa jak nawilżający kompres, dzięki, któremu nawet skóra pozbawiona snu, obudzi się wypoczęta i odświeżona po całonocnej pielęgnacji.

Gamę Shiseido Waso znajdziecie w perfumeriach Douglas i Sephora stacjonarnie oraz online. 

paczka PR