środa, grudnia 08, 2021

Marc Jacobs Perfect Intense czyli "Jestem doskonały taki, jaki jestem"

Bogaty, złoty, kuszący zapach, który afirmuje zdecydowane wyrażanie siebie. Podobnie jak oryginalny zapach, który pojawił się na rynku we wrześniu 2020 roku, Perfect Intense również inspirowany jest osobistą mantrą Marca Jacobsa: "Jestem doskonały taki, jaki jestem". Symbolizuje ją słowo "Perfect", wytatuowane na jego nadgarstku.


Marc Jacobs Perfect Intense jest kwiatowym zapachem, lecz wzbogaconym zaskakującym, upajającym akcentem. Promienny żonkil został uwydatniony eleganckim obliczem jaśminu kwitnącego nocą. Złociste, prażone migdały połączone z bogactwem sandałowca tworzą ciepły, kojący finisz. Intensywny i wielowymiarowy Perfect Intense to zapach bogaty, lecz zarazem figlarny.


Nie znajdziesz lepszego pretekstu do świętowania! Damska woda perfumowana Marc Jacobs Perfect Intense przekona Cię, że to Ty sama jesteś najlepszym powodem, by cieszyć się każdym dniem. Wszystko, co dotąd postrzegałaś w sobie za niedoskonałe sprawiło, że dziś jesteś jeszcze bardziej pewna siebie. A te perfumy przypomną Ci o tym w każdej sytuacji.

Postać, stanowiącą inspirację dla pierwowzoru zapachu Marc Jacobs Perfect Intense, charakteryzuje silna samoświadomość - dzięki akceptacji własnej niedoskonałości. To sprawia, że jest teraz nie tylko dojrzalsza, ale też bardziej szykowna, elegancka i absolutnie doskonała! #PerfectAsIAm - ten zapach to zaproszenie na przyjęcie, na którym możesz w pełni pokazać, kim jesteś.


Flakon ze złotą zawartością nawiązuje do perfumiarstwa w wydaniu vintage, a jego zwieńczenie zdobione jest 10 elementami, oddającymi styl samego Marca Jacobsa. Jednak w przeciwieństwie do poprzedniej edycji, Perfect Intense przybierają barwę, kojarzącą się z przyjęciami i świętowaniem.

Ciepły aromat prażonych migdałów zachwyca już od pierwszych chwil. Po chwili pojawiają się wibrujące nuty narcyza, w odurzającym towarzystwie kwitnącego nocą jaśminu, wnosząc do kompozycji zmysłowość i elegancję. Całość bazuje na aksamitnych akordach drzewa sandałowego.


Marc Jacobs Perfect Intense to kwiatowa kompozycja zapachowa z drzewnymi nutami i orientalnymi akordami, ale odważniejsza i bardziej intensywna niż poprzednie wydanie zapachu Marc Jacobs Perfect. W dodatku, w tym zapachu znajdziemy aż o 25% wyższe stężenie niż w jego poprzedniej odsłonie.