wtorek, sierpnia 17, 2021

Dzikość serca czyli Abercrombie & Fitch Naturally Fierce Perfume

Zainspirowana najlepiej sprzedającą się kolekcją zapachów Fierce, marka Abercrombie & Fitch prezentuje tego lata Naturally Fierce Perfume - nowy zapach dla kobiet. To coś więcej niż zapach - to zaproszenie do śmiechu, miłości i bycia w 100% sobą. Zapach otwiera się świetlistym akordem wody kaktusa, agawy i słonecznych kwiatów.


Marka Abercrombie & Fitch uważa, że ​​każdy dzień powinien być tak wyjątkowy, jak początek długiego weekendu. Od 1892 roku marka jest kreatorem wysokiej jakości odzieży, a później także zapachów - zaprojektowanych tak, by inspirować i zapewniać możliwość bycia sobą, pewność siebie oraz wygodę, by wyzwolić wewnętrzną dzikość (Fierce) i pasję.


Zapach został zainspirowany tymi, którzy nigdy się nie poddają i uwielbiają dzielić się swoimi pasjami ze wszystkimi wokół. Zapach otwiera się świetlistym akordem wody kaktusa, agawy i słonecznych kwiatów. Serce zapachu wyrażają hojne nuty kwiatu pomarańczy i plumerii. Zmysłowość wkracza w podstawę zapachu ciepłym drzewem sandałowym i mokrym wetiwerem.

Nuty głowy: woda kaktusowa, słodka agawa, słoneczne kwiaty
Nuty serca: woda z kwiatem pomarańczy, plumeria, kremowy kokos
Nuty bazy: ciepłe drzewo sandałowe, wetiwer, mech


Flakon Naturally Fierce Perfume to coś więcej niż tylko nazwa, Lustrzany front flakonu odzwierciedla to, kim jesteś. Ukazuje Twoje prawdziwe piękno. Postrzegaj siebie jako prawdziwą, hojną, namiętną i dziką (Fierce) kobietę, którą naprawdę jesteś!

Kampania odzwierciedla pozytywną energię tych, którzy nigdy się nie zatrzymują, nigdy się nie poddają i lubią dzielić się swoimi pasjami - zawsze pokazując swą naturalną dzikość - Naturally Fierce.


Zapach Abercrombie & Fitch Naturally Fierce Perfume jest lekko pudrowy, dość słodki i czuć w nim wyraźnie agawę i kremowy kokos. Z czasem staje się niezwykle zmysłowy i otulający - to idealny zapach na pierwsze jesienne ale nadal ciepłe i słoneczne dni.