niedziela, lipca 04, 2021

Zielone i witaminowe koktajle energii czyli Carolina Herrera 212 VIP Wins

Nowe zapachy marki Carolina Herrera 212 VIP Wins i 212 VIP Men Wins są witaminowymi koktajlami pełnymi energii i sportowego ducha, a także - zgodnie z aktualnymi trendami - mają formuły wegańskie, które spełniają najwyższe standardy i uwzględniają obawy generacji dotyczące środowiska. Carolina Herrera adresuje ten nowy projekt do młodszego pokolenia, które wybrało nowy styl życia, zgodny ze swoimi wartościami. 


Określenie „zielony” to coś więcej niż tylko kolor. W 2021 roku zieleń jest symbolem wielu modyfikacji, które odmieniają nasz styl życia i stopniowo czynią świat lepszym miejscem. W nowych zapachach marki Carolina Herrera, 212 VIP Wins (dla niej) i 212 VIP Men Wins (dla niego), lśniące, metaliczne, zielone flakony składają hołd sportowemu światu, a także sugerują, co znajdziemy w środku. 

Oba zapachy są wegańskie. Kiedy narasta w nas świadomość potrzeby stworzenia bardziej harmonijnej więzi z naturą, opartej na jej poszanowaniu, fakt ten jest stanowczym krokiem w kierunku świata bardziej przyjaznego środowisku i pełnego empatii.


Nowy damski zapach marki Carolina Herrera 212 VIP Wins emanuje optymizmem i pozytywną energią dzięki zielonym i cytrusowym nutom wymyślonym przez Emilie Coppermann - kreatorkę, która stworzyła kilka najbardziej popularnych zapachów 212. 

Lista olfaktorycznych nut jest jak powiew świeżego powietrza: mandarynka, granat, zielony antyoksydacyjny sok, róża, fiołek, drewno, bób tonka i piżmo zabierają nas w podróż od lekkości do intensywności, którą umożliwia piramida zapachu. Oto techniczny majstersztyk, zapach wyprodukowany wyłącznie ze składników wegańskich, w poszanowaniu środowiska.


212 VIP Men Wins jest sygnowany przez dwie legendy współczesnego perfumiarstwa: Juliette Karagueuzoglou i Carlosa Benaïma. Nuty głowy przypominają pierwszą minutę meczu NFL: elektryzująca atmosfera, ekscytacja, przypływ adrenaliny i entuzjazmu. 

Kluczowe są tu takie składniki jak: yuzu, bazylia, mandarynka i czarny pieprz – innowacyjna wersja tradycyjnej kompozycji cytrusów i nut aromatycznych, która definiuje wspaniałe męskie zapachy. Kontrast między lawendą, kiwi i ogórkiem ewoluuje w nuty bobu tonka i wetiweru. Efekt jest zdecydowanie męski, lecz zarazem nowoczesny i płynny.


Składniki 212 VIP Men Wins są w 100% wegańskie. Zaświadcza o tym laboratorium IFF, w którym stworzono innowacyjną formułę. Proces produkcji perfum spełnia wymagane normy wegańskie. Nie wykorzystano w nich żadnych zwierząt ani składników pochodzenia zwierzęcego. Ponadto zapachy nie zawierają składników pochodzących z organizmów modyfikowanych genetycznie (GMO) i nie testowano ich na zwierzętach.


Wszystko to wiedzie do jednej konkluzji: 212 VIP WINS i 212 VIP MEN WINS to zapachy w 100% wegańskie, zielone wewnątrz i na zewnątrz. W dążeniu do stworzenia bardziej uczciwego świata marka Carolina Herrera angażuje się w postęp i przekłada wartości równości, empatii i sportowego ducha na swoje nowe zapachy.