czwartek, lipca 08, 2021

Simply Irresistible czyli Givenchy Irresistible Eau de Toilette

Czy masz swój ulubiony zapach, któremu nie możesz się dosłownie oprzeć? Który wprawia Cię w doskonały nastrój, poprawia humor i przywołuje miłe wspomnienia? Givenchy Irresistible Eau de Toilette w nowej odsłonie zachęca do swobody wyrażania siebie, do przekraczania granic, do zatracenia się w tańcu. Jest kwintesencją kobiecości w najczystszej formie.


Ta jasna sygnatura zapachowa została stworzona przez mistrzów perfumiarstwa Fanny Bal, Dominique’a Ropiona i Anne Flipo. Krystalicznie czysta woda toaletowa jest połączeniem absolutu róży damasceńskiej, uprawianej na łagodnych zboczach tureckich gór Isparta z odświeżającą wodą różaną. Elegancki irys dodaje cielistości, a całość uzupełnia musująca, pikantna nuta pąków czarnej porzeczki zbieranej w Burgundii. Kwiatowy bukiet w towarzystwie drzewa cedrowego i białego piżma nabiera trwałości i daje efekt drugiej skóry.


Klasyczna wersja Irresistible została wydana w ubiegłym roku jako Woda Perfumowana - w tym zapachu róża musuje radością, a owocowe, soczyste i świeże nuty gruszki i piżmianu, wzbogacają pudrowe nuty irysa. Róża i jasne drewno wprowadzają napięcie. Zapach zamyka piżmo. W edycji tegorocznej, z pewnością lżejszej, bardziej subtelnej i świetlistej prym wiodą dzikie owoce czarnej porzeczki, które sprawiają jeż różany absolut staje się słodszy i bardziej pikantny. 


Flakon wody toaletowej Givenchy Irresistible to małe dzieło sztuki - jest prosty ale cudownie kobiecy - różowy płyn odbija światło poprzez fasetowany tył flakonu sprawiając, że dosłownie stajemy się świadkami gry promieni słońca. 


W pochmurny dzień, flakon jest blado-różowy, klasyczny, delikatny jak rąbek sukni baleriny. A zapach przyprawia o szybsze bicie serca - dzięki niemu od razu zyskujemy lepszy humor, mamy ochotę na taniec w takt ulubionej muzyki. 

Givenchy Irresistible Eau de Toilette urzeka, dodaje odwagi, łączy… Jest beztroski i spontaniczny. Chcesz zatańczyć razem ze mną?