wtorek, czerwca 29, 2021

Celebruj 30-te urodziny Nuxe z nowymi produktami z linii Prodigieuse Florale

W tym roku celebrujemy 30-te urodziny NUXE, które stanowią idealną okazję ku temu, by wrócić wspomnieniami do kluczowych etapów wyjątkowej historii pomiędzy marką a jej miłośnikami. Jest to niezwykle emocjonująca podróż w czasie. Od powstania w małym laboratorium 30 lat temu, do bycia liderem, zajmującym obecnie trzecią pozycję na rynku dermokosmetyków. Przez cały ten czas, dzięki zmysłowym produktom zapewniającym sensoryczne doznania, marka NUXE wypełnia niszę w sektorze kosmetyków aptecznych. I przy tym jest zawsze wierna swoim zobowiązaniom, które są dla mnie niezwykle ważne - najwyższa jakość kosmetyków produkowanych we Francji oraz szacunek do naszej planety.


30-te urodziny NUXE to przede wszystkim rocznica powstania suchego olejku Huile Prodigieuse. Ten produkt jest odzwierciedleniem przełomowej koncepcji piękna, która powstała w mojej wyobraźni, zanim w 1991 roku została przekształcona w rzeczywistość dzięki grupie utalentowanych naukowców. Obecnie suchy olejek Huile Prodigieuse jest bestsellerem i produktem „must-have” dla milionów osób na świecie. 

Z okazji swoich 30-tych urodzin, olejek Huile Prodigieuse przekracza symboliczny próg 30 milionów sprzedanych butelek od momentu powstania produktu. NUXE kontynuuje rozwijanie swojego kultowego produktu do pielęgnacji o jego nowe odsłony.

NUXE otwiera również swój pierwszy butik w Paryżu, zachęcając odwiedzających do odkrycia na nowo produktów NUXE. Jest to zmysłowe doświadczenie, które zapewnia wspaniałe samopoczucie!


Minęły właśnie dwa lata, odkąd w ofercie NUXE pojawiła się nowa odsłona olejku - tym razem o kwiatowym zapachu. Olejek od razu skradł moje serce i niezwykle się cieszę, że w  tym roku marka NUXE spotęgowała zapachowe uzależnienie, wprowadzając dwa nowe produkty, które zagwarantują wprowadzenie w sielski i beztroski nastrój: Prodigieux Floral le Parfum oraz zmysłowy żel pod prysznic z tej samej linii.


Uzależniający Huile Prodigieuse Florale, zamknięty w wodzie perfumowanej, to figlarny zapach, który wprowadza w beztroski nastrój. Zrelaksuj się na różowym obłoku, zostawiając wszystkie zmartwienia za sobą!

Radosne nuty kompozycji w połączeniu z Magnolią oraz harmonią z Grejpfrutem i Piżmem ożywią zmysły i podniosą na duchu. Od pastelowego po cukierkowo różowe: różnorodne spektrum kolorów na buteleczce tak zwiększa swoją intensywność, jak wzrasta przyjemność z użytkowania wyjątkowych perfum.

Do nowej receptury wtłoczono subtelny zapach Huile Prodigieuse Florale z jeszcze większą ilością odświeżających tonów. Cytrusowe akordy grejpfruta łączą się z Cytryną i Bergamotką Kalabryjską. Serce zapachu spoczywa w bukiecie kwitnącej Magnolii oraz w kwiatach Kwitnącej Pomarańczy: prawdziwa zapachowa eksplozja. Początkowe nuty zmysłowego, białego piżma dodają głębi i tworzą sensualne połączenie ze skórą.


Nowy żel pod prysznic Prodigieuse Florale dodaje energii, pomagając pozytywnie zacząć dzień. Uwielbiana, bogata konsystencja i delikatna piana, które otaczają ciało lekką warstwą zapachu, natychmiastowo wprowadzają w dobry nastrój. Botaniczne pochodzenie bazy oczyszczającej (Kokos i Pszenica) w połączeniu ze słodkim Olejkiem Migdałowym i botaniczną Gliceryną delikatnie oczyszcza skórę, pozostawiając ją jedwabistą i napiętą.