sobota, lipca 17, 2021

Zapach idealny na lato czyli Victoria's Secret Bombshell Beach

Białe piaski. Różowe zachody słońca. Jaśniejsze dni. Victoria's Secret Bombshell Beach to coś więcej niż zapach... to uczucie. Przenieś się w inne miejsce i poznaj wakacje ukryte w buteleczce! Bombshell Beach to limitowana, niezwykle letnia edycja bestsellerowych perfum VS Bombshell. Pierwsza linia zapachu to delikatna nuta grejpfruta i czarnej porzeczki. Tropikalna konwalia oraz promieniejący las dodają do kompozycji ciepło blasku słonecznego.


Ta skąpana w letnim słońcu mieszanka tropikalnych kwiatów i grejpfruta dojrzewającego przy plaży uchwycą zapachy i uczucie relaksu na piaskach ekskluzywnej, ukrytej przed światem wyspy.

Nuty zapachowe: Musujący grejpfrut, konwalia, czarna porzeczka


Jeśli już jesteśmy w wakacyjnym klimacie, to idealną na leniwe, gorące i letnie wieczory jest powieść "lekarza dusz" Richarda Paula Evansa. Tym razem, ten bestsellerowy pisarz, wzorując się na własnej autobiografii opowiada historię Roberta...

"Doskonały dzień", to najbardziej osobista powieść Richarda Paula Evansa opowiadająca emocjonujące losy mężczyzny, który na nowo odkrył swoją życiową drogę. Ta pozycja trafia na moją wakacyjną listę książek, które zabiorę ze sobą na Skiathos.