czwartek, lipca 22, 2021

Elegancki i wyrafinowany czyli Marc Jacobs Daisy Eau So Intense

Już od ponad 10 lat Marc Jacobs podbija serca na całym świecie swym nieodpartym Urokiem. Tego sezonu, Marc wprowadził Daisy Eau So Intense - nową, bardziej intensywną interpretację oryginalnego zapachu Daisy. Dzięki olśniewającemu złotemu flakonowi i globalnej kampanii z udziałem supermodelki Kai Gerber, zapach Eau So Intense - w porywający sposób przypomni nam o tym, że warto delektować się pięknem dziewiczej natury i upajać złotymi promieniami słońca.


Daisy Eau So Intense to bogata i uzależniająca kontynuacja uwielbianego zapachu Daisy, przywołująca magiczne, ulotne wrażenia podczas złotej godziny. Zapach stworzył światowej sławy mistrz perfumiarstwa: Alberto Morillas z firmy Firmenich.

Wielowymiarowa kompozycja powstała z inspiracji ciepłymi promieniami słońca zachodzącego nad bujnymi polami stokrotek. wibrujący i musujący zapach otwiera się nutami truskawki i gruszki, po czym wyłania się serce wypełnione słodkim miodem i eleganckimi pąkami róż. W głębi długo wybrzmiewa łagodna wanilia, którą równoważy świeży zielony mech, otulający prawdziwie wyjątkową i kuszącą aurą.Elegancki i wyrafinowany flakon Daisy Eau So Intense odzwierciedla nowoczesny, kapryśny design oryginalnego flakonu Daisy. Wysublimowano go luksusowym pozłacanym wykończeniem. Jego masywną szklaną podstawę podkreśla półprzejrzyście złoty, metaliczny, stopniowany kolor, który stanowi dopełnienie promiennego zapachu.

Flakon wieńczy efektowna korona rozsypanych płatków stokrotek, które wyrastają z oryginalnego centralnego elementu. Flakon zaprezentowano w błyszczącym złoto-czarnym pudełeczku z delikatnym wianuszkiem białych i złotych stokrotek, który zdobi jego krawędzie.


W kampanii Daisy Eau So Intense osadzonej wśród bujnych, zielonych pól stokrotek, pod błękitnym niebem mieniącym się kolorami złota, wystąpiły modelki: Kaia Geber, Adut Aketch i Meghan Roche wygrzewające się w ciepłych promieniach zachodzącego słońca. Kampania zrealizowana przez znanego brytyjskiego fotografa Alasdaira Mclellana, w swobodny sposób odzwierciedla piękno dziewiczej, nieskażonej przyrody i uosabia błogą radość złotej godziny.Możesz znów cieszyć się spacerem na łące usianej stokrotkami. Damska woda perfumowana Marc Jacobs Daisy Eau So Intense przywołuje na myśl towarzyszące mu emocje, emanując kwiatowym, słonecznym charakterem. Dzięki słodyczy miodu i soczystości truskawek Twoja radość będzie głębsza niż kiedykolwiek.