czwartek, czerwca 24, 2021

Nowości YONELLE czyli nowe kosmetyki w liniach FORTEFUSÍON i TRIFUSÍON

O linii Yonelle FORTEFUSÍON HYALURONIC ACID FORTE pisałam już jesienią i muszę przyznać, że jest to moja ulubiona linia od Yonelle, którą całkiem niedawno udało mi się zużyć do samego końca. Teraz, linia została wzbogacona o krem, który dodatkowo w swoim składzie posiada melatoninę, CC krem magicznie zmieniający kolor pod wpływem ciepła skóry, a do linii TRIFUSÍON dołączył krem - reduktor zmarszczek mimicznych w okolicach oczu i ust.  


YONELLE FORTEFUSÍON KREM NA NOC Z MELATONINĄ I KWASEM HIALURONOWYM FORTE to krem do intensywnej nocnej regeneracji każdego typu cery. Szczególnie polecany do cery zmęczonej, z objawami starzenia się, narażonej na stres i szkodliwe czynniki zewnętrzne.

Krem posiada superkomfortową konsystencję i jest idealny do niezwykle intensywnej - nocnej regeneracji. Szczególnie wskazany jest do cery zmęczonej, z objawami starzenia się narażonej na stres i szkodliwe czynniki zewnętrzne. 


Pod wpływem ciepła skóry, formuła kremu zaskakuje zmianą tekstury z cięższej na półpłynną. W efekcie krem ma zdolność idealnego wtapiania się w naskórek dzięki czemu poprawia jakość, stan i wygląd skóry w rekordowo krótkim czasie. 

Zastosowanie MELATONINY sprawia, że krem zapewnia intensywne działania naprawcze w czasie snu. Naprawia uszkodzenia bariery skórnej, jakie powstały w czasie dnia w wyniku działania wolnych rodników. Cera staje się mniej wrażliwa, odporniejsza na podrażnienia. Jest w doskonałej kondycji. Wygląda na zrelaksowaną, ukojoną, młodszą, piękniejszą.


Niezwykle ciekawym kosmetykiem z tej linii jest YONELLE FORTEFUSÍON KREM „COLOR CHANGE” NA DZIEŃ SPF30 Z KWASEM HIALURONOWYM FORTE. Jest to magiczny CC krem, który podczas aplikacji zmienia swój kolor dając skórze nie tylko lekkie krycie, ale i ochronę przeciwsłoneczną.

Daje rewelacyjny efekt odmłodzenia wyglądu, szczególnie w przypadku skóry skłonnej do przebarwień, tracącej jędrność i elastyczność, o poszarzałym, niezdrowym kolorycie.


W momencie zetknięcia się ze skórą krem zaskakuje zmianą koloru z białego na cielisty. Uwolnione drobinki pigmentu momentalnie nadają skórze świeży, wypoczęty, atrakcyjny wygląd. 

Krem dodatkowo zabezpiecza skórę przed czynnikami powodującymi fotostarzenie się. Wykazuje bardzo szerokie spektrum działania ochronnego, zapewniając poczucie bezpieczeństwa, komfortu oraz zadbania o zdrowie skóry. Tarcza ochronna z antyoksydantami filtruje szkodliwe promienie UV oraz światło niebieskie emitowane przez ekrany komputerów i smartfonów.


Krem zapewnia spektakularne nawilżenie, zmniejsza widoczność zmarszczek i przebarwień. Sprawia, że cera wygląda młodziej – ma ładny, świeży koloryt, jest zachwycająco gładka, rozświetlona, witalna, nasycona wilgocią, pełna życia.

Kolejną nowością, która została wprowadzona tej wiosny, jest YONELLE TRIFUSÍON KREM REDUKTOR ZMARSZCZEK MIMICZNYCH W OKOLICACH OCZU I UST. Jest to krem o dużej intensywności działania przeznaczony do spłycania zmarszczek wokół oczu i nad ustami. Zawiera składniki rozluźniające zbyt wysokie napięcie mięśni mimicznych, w dłuższej perspektywie powodujące tworzenie się i utrwalanie zmarszczek. Najczęściej są to tzw. kurze łapki, inaczej zmarszczki śmiechu, w okolicach oczu oraz pionowe rowki nad ustami, które z wiekiem wyraźnie się pogłębiają.


Krem daje niezwykły komfort i przyjemność użycia, przynosząc natychmiastowy chłodzący efekt świeżości i poprawy elastyczności zmęczonej skóry. Odczuwane jest to zarówno wokół oczu, jak i wokół ust. Spłycenie zmarszczek mimicznych, odświeżenie kolorytu skóry i nasycenie jej wilgocią nadaje twarzy wypoczęty, młodszy i bardziej atrakcyjny wygląd. Skóra pod oczami jest ujędrniona, worki wydają się mniejsze, a zmarszczki nad ustami płytsze.


YONELLE to oczywiście również przepiękne opakowania kosmetyków, które dodatkowo znajdują się w czarujących - satynowych woreczkach, które potem możemy stosować do przechowywania np. ulubionej biżuterii.