poniedziałek, czerwca 21, 2021

Akcja regeneracja włosów pod wpływem ciepła czyli Hair Rituel by Sisley The Cream 230

W ostatnich latach, narzędzia do stylizacji włosów pod wpływem ciepła, stały się bardzo popularne. Dzięki nim możemy wyglądać olśniewająco i ożywić zmęczone włosy zwiększając ich objętość, tworząc proste, lśniące, ujarzmione fale, delikatne loczki i wiele innych. Jednak używanie tych akcesoriów - szczególnie na co dzień - osłabia włókna włosów i pogarsza ich witalność. A gdyby tak ciepło nie niszczyło włosów tylko je naprawiało i ciepło suszarki stawało się pielęgnacją? To chyba marzenie każdej z nas.


Narzędzia do stylizacji narażają powierzchnię włosów na przesuszenie, które narusza ich naturalną warstwę ochronną. Łuski włosa unoszą się i pękają, przez co włosy stają się suche, matowe i szorstkie w dotyku. W głębszych warstwach następują „uszkodzenia termiczne”, przy których ciepło sprawia, że dochodzi do degradacji keratyny, przez co włókno ulega osłabieniu i traci naturalne zasoby nawilżenia. Włosy stają się kruche, łamliwe i zaczynają się rozdwajać.

Nowa technologia termoaktywna wypełnia najgłębsze warstwy włókna włosa aktywnymi składnikami regenerującymi, aby zapewnić ochronę i uwydatnić ich piękno. Technologia „230 Complex” opiera się na: dwóch polimerach jonowych, które zapewniają aktywną odbudowę pod wpływem ciepła.


W ramach radykalnej zmiany, skuteczna formuła 230 Complex znajdująca się w Hair Rituel by Sisley The Cream 230 zamienia przesuszanie na odbudowę. Po aktywowaniu ciepłem produkt zamienia się w przyczepny mikro-żel i odbudowuje włosy na dwóch płaszczyznach: uszkodzone części są uszczelniane, a złamania naprawiane. Włókno włosa staje się lśniące i po raz pierwszy ulega regeneracji pod wpływem ciepła: włosy są odbudowane i lepiej odbijają światło. Włosy są wzmocnione, odżywione, jedwabiste i pozbawione ryzyka splątania. Po wysuszeniu, włosy odzyskują swój blask i promienieją pięknem.


Formuła Hair Rituel by Sisley The Cream 230 nie tylko chroni włókna przed działaniem temperatury do 230°C, otaczając włosy niezauważalną, ultra lekką barierą ochronną, ale ogranicza też degradację keratyny. Dzięki temu uzyskujemy następujące efekty:
  • Zmniejszone problemy z łamliwością włosów (2 razy mniej złamań przy prostowaniu),
  • Mniej rozdwojonych końcówek (o 77%),
  • Włosy odzyskują swoją miękkość.


Produkt został dodatkowo wzbogacony o cenne olejki roślinne z Kamelii i Moringi, które odżywiają i zmiękczają włosy, oraz proteiny Bawełny, które wzmacniają ich strukturę. 

Krem bez spłukiwania Hair Rituel by Sisley The Cream 230 należy nakładać na suche lub mokre włosy, na długość lub końcówki, przed użyciem narzędzi do stylizacji takich jak suszarka, prostownica lub lokówka. Po jego aplikacji, konsystencja kremu wtapia się we włókna włosów. Efekt? Wzmocnione, odżywione, jedwabiste i lśniące włosy. Tak właśnie działa magia Hair Rituel by Sisley The Cream 230.