piątek, maja 28, 2021

Wybierz Mnie! czyli Clinique Moisture Surge 100h Auto-Replenishing Hydrator

Idealny krem nawilżający jest wart dużo więcej niż najlepszy krem przeciwzmarszczkowy. Bo przecież dobre nawilżenie skóry to podstawa - co wielokrotnie podkreślam w swoich postach. Gdy skóra otrzymuje idealną dawkę nawilżenia - drobne linie i zmarszczki wygładzają się, a skóra wygląda promiennie i zdrowo. Nowy, ulepszony krem Clinique Moisture Surge 100h Auto-Replenishing Hydrator został wzbogacony o bio-ferment z aloesu. A jego zmodyfikowana formuła kremu przenika przez ponad 10 warstw w głąb skóry, zapewniając jej aż 100 godzin nawilżenia, czyniąc ją jędrną i promienną nawet po umyciu twarzy.


Technologia Auto-Replenishing (Technologia Samoistnego Uzupełniania) pomaga skórze stworzyć własny wewnętrzny zasobnik wody, który zapewni jej nieustanne nawilżenie. Już po jednym zastosowaniu formuła tego niezwykle lekkiego kremu natychmiast zwiększa nawilżenie skóry o 174%, a bariera ochronna skóry zostaje wzmocniona o 37% po zaledwie 4 tygodniach stosowania. 


Autorska technologia Auto-Replenishing Technology błyskawicznie zwiększa nawilżanie skóry, pomagając jej uruchomić własne wewnętrzne źródło nawilżania. Ta przełomowa technologia działa w następujący sposób:
  • Oferuje natychmiastowy zastrzyk nawilżenia: Moisture Surge™ 100h Auto-Replenishing Hydrator korzysta ze zbawiennych mocy kwasu hialuronowego, który zwiększa poziom nawilżenia skóry o 174%, podczas gdy substancje zwilżające wnikają w głębsze warstwy skóry utrwalając nawilżanie i sprawiając, że skóra wygląda jędrnie i świeżo każdego dnia.
  • Zatrzymuje wilgoć w skórze: kompleks zatrzymujący wilgoć Moisture-Holding Super Matrix oraz kwas hialuronowy tworzą wspólnie powłokę, która zatrzymuje w skórze wodę pokrywając jej powierzchnię drobną siateczką oraz ujędrniają skórę od wewnątrz, dostarczając jej prawie dwa razy więcej nawilżenia niż przed zastosowaniem formuły.
  • Reaktywuje wewnętrzne źródło nawilżania skóry: bio - ferment z aloesu oraz kofeina pomagają skórze stworzyć swoje własne źródło nawilżania, dzięki któremu będzie mogła uzupełniać zasoby wody, czerpać i transportować wodę pozyskaną z głębszych warstw skóry na jej powierzchnię, tak by każda warstwa naskórka została nasycona zrównoważoną ilością wilgoci.

Skóra nawilżona przez 100 godzin? Czy wiesz, ile wspaniałych rzeczy może się przytrafić w tym czasie? Na przykład chwile tylko dla Ciebie. Podczas nich można oddać się swoim pasjom lub po prostu poczytać ciekawą książkę. Książka, którą widzicie na zdjęciach to idealna lektura na wakacje. Lekka i przyjemna - zupełnie jak najnowszy krem od Clinique. 


Jest to pełna humoru, wakacyjnego klimatu i miłości lektura, idealna dla miłośników Do wszystkich chłopców, których kochałam i Kissing Booth. Gorące lato, grecka wyspa, słońce na niebie - dla Meg wakacje nie mogły zapowiadać się lepiej! No, może trochę. Dziewczyna chciałaby zapomnieć o swoim pierwszym pocałunku, który był po prostu okropny. Dlatego wyznacza sobie misję: doświadczyć latem perfekcyjnego, filmowego, przyprawiającego o szybsze bicie serca pocałunku! Bo przecież nie ma nic piękniejszego, niż idealny pocałunek z idealnym chłopakiem.