środa, maja 26, 2021

Żar w tropikach czyli Bath & Body Works Tropical Paradise

Co prawda lato jeszcze przed nami, a wiosna nas nie rozpieszcza, ale Bath & Body Works może rozpieścić nas swoją letnią i niezwykle soczystą kolekcją pełną tropikalnych zapachów. Tego lata, nawet jeśli siedzimy w domu, możemy przenieść się na gorące plaże Fiji, wyspy Bahama czy też na Waikiki na Hawajach. Tropikalny raj to właśnie nowe, limitowane kolekcje Tropical Paradise od Bath & Body Works. 


Gorąca mieszanka tropikalnego, białego kokosa, słonej, morskiej bryzy oraz skąpanych w słońcu lasów. Otulone blaskiem słońca kokosy, budzący zachwyt biały piasek i delikatna, tropikalna bryza. Witaj w Twoim własnym, prawdziwie hawajskim, kokosowym raju. Witaj na plaży Waikiki na Hawajach, gdzie każde marzenie może stać się rzeczywistością.


Plaża Waikiki jest jedną z najsłynniejszych plaż świata, którą - będąc na Hawajach - koniecznie trzeba odwiedzić. Zamknijcie oczy i wyobraźcie sobie ten tropikalny raj i jego słodkie zapachy, które mieszają się z bryzą Oceanu. Bath & Body Works wraz z kolekcją Waikiki Coconut Beach przenosi nas w to niezwykłe miejsce pełne żywych kolorów, przyjaznych ludzi i wspaniałego jedzenia. 


Bahamas Passionfruit & Banana Flower to soczyście owocowa mieszanka marakui, liści ananasa i kwiatu bananowca - idealna, aby momentalnie znaleźć się na wyspach Bahama, gdzie plaże są oszałamiające, a wody krystalicznie czyste.


Fiji Sunshine Guava-Tini to jasna mieszanka muśniętej słońcem gujawy, świeżej pomarańczy i nadmorskiego jaśminu, która w mig przeniesie Cię na zaciszne wyspy, gdzie las deszczowy spotyka się z plażą. 


Aby nasze letnie wieczory były jeszcze bardziej relaksujące, w letniej kolekcji Bath & Body Works mamy również świece w soczystych zapachach. Świeca Passionfruit & Banana Flower to owocowy zapach marakui, liści ananasa i kwiatu bananowca w wypełniającym pomieszczenie zapachu 3-knotowej świecy z olejkami eterycznymi. Dzięki tej owocowej, tropikalnej świecy nigdy nie będziesz musiała opuszczać tropikalnych wysp.