niedziela, maja 30, 2021

Lato w makijażu czyli CCC krem z SPF 50 od Yonelle

Filtry przeciwsłoneczne powinniśmy stosować przez cały rok. Bowiem przez czas - niezależnie od pory roku jesteśmy poddawani działaniom promieniowania UVA - nawet w pochmurne dni. Promieniowanie przenika przez chmury (a także przez okna w naszych domach czy samochodach) i stanowi aż 95% promieniowana ultrafioletowego, które dociera do powierzchni Ziemi. Promienie wnikają w głębokie warstwy naszej skóry i są odpowiedzialne są za jej fotostarzenie się, alergie, przebarwienia i plamy na skórze, a także przyczyniają się do rozwoju nowotworów skóry.


A przecież każdy z nas chce wyglądać jak najlepiej, chociaż często nasza skóra ma wiele do ukrycia. Firmy kosmetyczne prześcigają się w wymyślaniu kremów z wysokim SPF, które niekoniecznie dobrze wyglądają na skórze i czasami ją obciążają - zwłaszcza, gdy stosujemy je pod makijaż. Marka Yonelle wyszła naprzeciw potrzebom kobiet oraz mężczyzn wypuszczając Metamorphosis Hydroactive CCC Cream SPF 50, czyli Hydroaktywny krem koloryzujący z wysokim filtrem przeciwsłonecznym. 


Jak przystało na miarę Yonelle krem Metamorphosis Hydroactive CCC Cream SPF 50 jest nie tylko ekskluzywny, ale i multifunkcyjny. Nadaje się dla każdego rodzaju cery, ale szczególnie do normalnej i mieszanej. Krem łączy bardzo wysoką ochronę przed promieniami UV-SPF 50 z nadaniem skórze równomiernego, ciepłego kolorytu oraz maskowaniem jej niedoskonałości. 

Co oznaczają literki CCC? Care - Color - Correction, czyli Pielęgnacja - Kolor - Korekcja i taki właśnie jest ten krem - pielęgnuje skórę, nadaje jej ładny i zdrowy kolor oraz koryguje niedoskonałości, które chcemy skorygować i ukryć. 

Krem Metamorphosis Hydroactive CCC Cream SPF 50 od Yonelle występuje w trzech wariantach kolorystycznych dostosowanych do różnych fototypów skóry: 1-SUMMER SAND LIGHT COLOR (letni piasek - kolor dla jasnej i średniej karnacji), 2-SUN TOUCH (odcień naturalny do średniej karnacji) oraz 3-GOLD TAN (złota opalenizna - do ciemniejszej karnacji). 


Innowacyjne składniki pochłaniają zarówno sebum, jak i pot. Cera błyskawicznie staje się zmatowiona, gładka, rozszerzone pory są wyraźnie mniej widoczne, a zmarszczki wyglądają na płytsze. Krem aktywnie nawilża, „pompując” wodę do skóry, działa przeciwzmarszczkowo oraz nadaje bardzo atrakcyjny, zdrowy, promienny wygląd, znany jako efekt MAKE-UP NO MAKE-UP.


Zawarta w kremie Metamorphosis Hydroactive CCC Cream SPF 50 - technologia BIOMATRIX 3D to taka trójwymiarowa siatka nawilżająco-ochronna, która ściśle przylega do skóry. W tej siatce zawieszone są  równomiernie cząsteczki filtrów anty-UV i pigmentów. Ma ona nadzwyczajne właściwości rozpraszania światła z efektem „blur” oraz hydroaktywnej pielęgnacji. 

Dzięki temu, po zastosowaniu kremu CCC, nasza skóra wygląda po prostu lepiej, a krem spełnia marzenia kobiet oraz mężczyzn o kosmetyku wszechstronnym, dającym natychmiastowy komfort doskonalszej cery z jednoczesną długotrwałą aktywną pielęgnacją i skuteczną ochroną.