środa, sierpnia 12, 2020

Guy Tang #MyRefresh #MyDentity Silver Pearl Conditioner

Chyba każda blondynka lubi od czasu do czasu zaszaleć z kolorem i dać się ponieść aktualnie obowiązującym trendom w koloryzacji. A nie ma lepszego mistrza koloryzacji włosów od wirtuoza koloru - Guy'a Tanga. Ten znany na całym świecie wizjoner fryzjerstwa stworzył gamę #mydentity, na punkcie której, dosłownie oszalał już świat. Przełomem jest tu także nowy styl edukowania, gdyż sam mistrz Guy swoja wiedzą i trikami dzieli się bezpośrednio ze swoimi fanami za pomocą mediów społecznościowych. Grupę swoich oddanych fanów nazywa #Hairbesties.


Gama #mydentity pokazuje nowe trendy na rynku koloryzacji profesjonalnej. Wśród niej królują chłodne odcienie zgaszonej lawendy (Dusty Lavender), złote róże (Rose Gold) i srebrne szarości (Silver Smoke). Produkty wzbogacono o specjalny składnik Mirustyle X-HP™, zapewniający ekstremalną ochronę termiczną włosów aż do 230 stopni co sprawia że kolory wolniej się wypłukują. Natomiast zaawansowana technologia VibraRiche™ zapewnia podwójnie intensywny blask koloru. Paletę odcieni dobrano tak aby z ich pomocą można było wyrazić i podkreślić każdą osobowość.

Profesjonalna linia #mydentity została również uzupełniona o produkty do samodzielnego stosowania w domu #myrefresh. Są to koloryzujące odżywki w trzech kolorach: Rose Gold, Lavender Lust oraz Silver Pearl - dzięki nim uzyskujemy kolor, który utrzymuje się nawet do 10 myć i pozostawia włosy w świetnej kondycji. 


Odżywki Guy Tang #myrefresh dostarczają do włosów pigment i odżywiają je, a im dłużej odżywka pozostaje na włosach, tym mocniej będą one napigmentowane - ja pozostawiam ją na 10 minut, aby uzyskać chłodny odcień szarego srebra. Odżywkę można stosować po koloryzacji, by utrzymać intensywność koloru. Odżywka Guy Tang #myrefresh wzmacnia również połysk, wygładza i ułatwia stylizację włosów. 


Ta wielka tuba odżywki #myrefresh, na moje krótkie włosy starcza na jakieś 6 aplikacji. I powiem szczerze, że uwielbiam nałożyć tę odżywkę, gdy mój blond nabierze żółtego odcienia. Po 10 minutach, włosy są jak po świeżej koloryzacji a uzyskany efekt utrzymuje się na nich faktycznie nawet do 10 myć - a włosy są mięciutkie, doskonale odżywione i miłe w dotyku. Ja, używam #myrefresh w odcieniu Silver Pearl - uzyskany efekt możecie zobaczyć na zdjęciu. 

Produkty od mistrza Guy Tang kupicie w sklepie internetowym hair2go, a tuba 236 ml #myrefresh kosztuje 148,90 zł.