poniedziałek, sierpnia 17, 2020

Twój kod do pięknej skóry czyli kosmetyki z witaminą C od Purlés

Purlés to połączenie innowacyjnej myśli biotechnologicznej oraz sił natury powstałe w wyniku pracy wybitnych specjalistów we francuskich i hiszpańskich laboratoriach. Już od prawie 10 lat marka Purlés z sukcesem realizuje autorską filozofię kreowania indywidualnego kodu piękna swoich klientów. Dzięki łatwym, numerycznym nazwom tych kosmeceutyków, wybór odpowiedniej pielęgnacji dla naszej skóry jest łatwiejszy, niż kiedykolwiek. 


Zaawansowane badania naturalnych składników i inspiracja najnowszymi osiągnięciami medycyny estetycznej sprawiają, że kosmeceutyki Purlés zapewniają szybkie i widoczne efekty. Zawarte w nich substancje aktywne stanowią odpowiedź na problemy, z którymi zmaga się skóra. Cremonie Purlés nie tylko doskonalą urodę, ale również poruszają zmysły. Stanowią także źródło niezwykle skutecznej pielęgnacji skóry zapoczątkowanej w salonie kosmetycznym. Produkty Purlés są przeznaczone do użytku domowego dla osób, które dążą do osiągnięcia kompletnych rozwiązań. 


Aby idealnie przygotować skórę do dalszej pielęgnacji, warto - chociaż 2 razy w tygodniu - stosować peeling. Jako miłośniczka dość mocnych "zdzieraków", postawiłam na Purlés 106 Precious Exfoliator - Peeling Żelowy Bogini. Jest to peeling przeznaczony dla skóry dojrzałej, którego aż 97% składników jest pochodzenia naturalnego. Peeling ten został wzbogacony ekstraktem z szampana, drobinkami pereł oraz korundem (minerał podobny do diamentu), zatem nie tylko delikatnie złuszcza, ale i rozświetla naszą skórę. 


Peeling Bogini usuwa martwe komórki naskórka. Ujędrnia i nadaje jedwabistej gładkości, odsłaniając świeżą i promienną cerę. Obecność witamin C i B wspomaga walkę z wolnymi rodnikami, odpowiedzialnymi za przedwczesne starzenie skóry. Po zastosowaniu peelingu cera staje się gładka i bardziej rozświetlona.


Gdy nasza skóra jest już doskonale oczyszczona i przygotowana do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych, warto sięgnąć po cudowne serum Purlés 143 VitC Serum Perfector. To złote, perfekcjonizjące serum jest przeznaczone do wszystkich rodzajów cery, w szczególności do cery dojrzałej o nierównym kolorycie. Serum pozostawia na skórze złoty, bardzo świetlisty glow i całkowicie się wchłania, a do tego ślicznie i delikatnie pachnie. 


10% Triple VitC System z trzema aktywnymi formami witaminy C (liposomowa, stabilizowana, świeża) ogranicza ryzyko uszkodzeń DNA i rozświetla skórę. 5% Antioxidant Complex neutralizuje wolne rodniki, pobudza mikrocyrkulację i odżywia skórę. Natomiast przeciwstarzeniowy DNA-Protective Active chroni DNA komórek skóry przed szkodliwym promieniowaniem IR oraz UVB. Redukcję drobnych zmarszczek i optymalne nawilżenie zapewnia zawarty w serum kwas hialuronowy. 

Serum rekomendowane jest do stosowania wraz z kremem 144 VitC Cream Perfector. Stosowane samodzielne może powodować delikatne złuszczanie naskórka, co faktycznie odnotowałam. Złuszczanie jest jednak bardzo delikatne i powoduje, że z każdym zastosowaniem, odsłania się nowa, piękniejsza i bardziej rozświetlona skóra. 


Tak, jak napisałam powyżej, po nałożeniu serum rekomendowana jest aplikacja kremu 144 VitC Cream Perfector. Ten perfekcjonizujący krem jest dedykowany do wszystkich rodzajów cery, w szczególności do cery dojrzałej o nierównym kolorycie. Wraz z serum 143 VitC Serum Perfector stanowi globalną pielęgnację w walce z czasem i degeneracją kodu DNA. 

7% Triple VitC System z trzema aktywnymi formami witaminy C (liposomowa, stabilizowana, świeża) ogranicza ryzyko uszkodzeń DNA skóry oraz ją rozświetla. 3% Antioxidant Complex neutralizuje wolne rodniki, pobudza mikrocyrkulację i odżywia skórę. Kwas hialuronowy optymalnie nawilża na powierzchni i w głębi skóry. Anti-Pollution Active - składnik anti-photoaging - zapobiega wnikaniu zanieczyszczeń w głąb naszej skóry. Krem idealnie się wchłania i jest niesamowicie komfortowy w stosowaniu - kompletnie nie wyczuwamy go na skórze - a to właśnie cenię w każdym kosmetyku do pielęgnacji twarzy. 


Kosmeceutyki Purlés możecie kupić w sklepie online marki <KLIK> - koniecznie tam zajrzyjcie, bo znajdziecie tam wiele łakomych kąsków do pielęgnacji skóry twarzy oraz ciała - w niewygórowanych cenach. Bo Purlés to kod do pięknej skóry - na każdą kieszeń.