wtorek, marca 17, 2020

GUERLAIN Abeille Royale Multi-Wrinkle Corrective Eye Cream

Kiedy marka Guerlain odkryła silne właściwości lecznicze i regenerujące miodu, rozpoczęła się jej przygoda z Abeille Royale. Od tamtej pory skarby z ula są podstawą gamy wyjątkowo skutecznych produktów przeciwstarzeniowych, których działanie dowiedziono naukowo. W 2020 roku Dział Badań Guerlain przedstawia opracowany na nowo, krem do pielęgnacji okolic oczu, który stał się bardziej innowacyjny, zmysłowy i skuteczny. 


Produkty Guerlain Abeille Royale, poparte wieloma latami badań, mają cenne właściwości dzięki regenerującej technologii BlackBee. Technologia inspirowana najnowszymi osiągnięciami w dziedzinie neurobiologii, wykorzystuje najlepsze produkty z ula - między innymi wyjątkowy miód z wyspy Ouessant, miód korsykański i nowozelandzki miód koniczynowy, a także ekskluzywną galaretkę królewską Guerlain - do walki z oznakami starzenia się skóry: tymi, które są już widoczne oraz tymi, które pojawią się w przyszłości. W jaki sposób? Poprzez oddziaływanie na mikropęknięcia i mikrouszkodzenia skóry, a także urazy i zmiany bariery skórnej wynikające z dysfunkcji komórek skóry lub nerwów, wywołane przez stres lub środowisko. Zwalczając oznaki starzenia się skóry w sposób kompleksowy, Abeille Royale przeciwdziała zmarszczkom, utracie jędrności i elastyczności.


Oczy mrugają około 10 000 dziennie, a więc zewnętrzna strefa oka jest jedną z najbardziej aktywnych partii całej twarzy. A ponieważ skóra wokół oczu ma grubość zaledwie 0,5 mm, to jest również najcieńsza i najdelikatniejsza. Nic dziwnego zatem, że właśnie w tym miejscu najwcześniej pojawiają się zmarszczki: kurze łapki, lwie zmarszczki, linie pod oczami i doliny łez. Jednak żadne z nich nie oprą się sile nowego kremu do pielęgnacji okolic oczu Guerlain Multi-Wrinkle Corrective Eye Cream. Dzięki niezwykle skutecznej formule i całkowicie nowej konsystencji, zapewniającej efekt kataplazmu, kosmetyk niweluje wiele różnych zmarszczek, które powstają wokół oczu.


Dział Badań Guerlain, odwołując się do całej swojej specjalistycznej wiedzy na temat tworzenia formuł, opracował konsystencję kataplazmu zupełnie nowej generacji. Formuła po raz pierwszy wytwarzana jest w 94% ze składników naturalnych. Pod opuszkami palców wydaje się gęsta, lecz łatwo wtapia się i wmasowuje w skórę. Po nałożeniu otula i łagodzi skórę wokół oczu, uwalniając swoje substancje aktywne. Skóra wydaje się gładsza i bardziej rozbudzona. Aby uzyskać intensywny efekt maski, warto nałożyć na noc grubą warstwę kremu i pozostaw na skórze bez spłukiwania.


Kompleks inspirowany mezokosmetykami, łączy w sobie wygładzające właściwości kwasu hialuronowego (zarówno drobno-, jak i wielkocząsteczkowego) z substancjami odżywczymi zawartymi w miodzie Ouessant*, jaki znajdujemy w technologii BlackBee Repair. Kompleks przeciwzmęczeniowy pomaga eliminować cienie wokół oczu oraz worki pod oczami, oddziałując na rozmaite przyczyny ich powstawania: hiperpigmentację, osłabienie drobnych naczyń włosowatych oraz nagromadzenie wody lub tłuszczu.


Przeprojektowano też i w pełni unowocześniono opakowanie kosmetyku Multi-Wrinkle Correction Eye Cream, co skutkuje tym, że jest lżejsze. Masa szkła zredukowana została o 30%, w porównaniu z produktem Abeille Royale Replenishing Eye Cream 15 ml, wprowadzonym w 2017 roku.

To zdecydowanie najdroższy krem pod oczy, jaki miałam okazję i wielką przyjemność używać. Zresztą podobnie było z kremami Abeille Royale na dzień oraz na noc, które właśnie skończyłam. Gama Abeille Royale daje bowiem skórze, to co najlepsze w naturze, z dnia na dzień poprawiając jej kondycję i wydobywając jej piękno.