sobota, marca 21, 2020

Powitanie wiosny czyli ORLY Feel The Beat

Nadeszła tak długo wyczekiwana wiosna. Odpocznijmy zatem przy inspirowanymi latami 90-tymi odcieniami fioletu i lilii lub wybierzmy się na przejażdżkę z ciepłymi, neutralnymi kolorami, które towarzyszą sezonowi festiwalowemu. Zrelaksuj się, tańcz i świętuj to, co najlepsze. Bo właśnie nadeszła wiosna. Czy już czujesz ten rytm?


Soczysta i neonowa fuksja Lips Like Sugar, to mój ulubiony odcień z tej wiosennej i żywej kolekcji lakierów ORLY. Piękne, kremowe i mocno kryjące wykończenie cudownie prezentuje się w połączeniu z delikatnym, rozbielonym kolorem Lilac You Mean It


Lilac You Mean It to chłodny, mleczny odcień lila. W połączeniu z roziskrzonym, półtransparentnym kolorem Magic Moment, daje rzeczywiście śliczny, chociaż jeszcze ciut zimowy efekt. 


Lakiery ORLY maja cudownie kremową konsystencję, która przez długi czas jest świeża. Chętnie powracam do odcieni sprzed kilku lat, które kolekcjonuję i lakiery nie rozwarstwiły się ani nie zestarzały. Pamiętajcie, że lakiery ORLY to wegańska formuła 12 FREE, która nie zawiera: DBP (ftalan dibutylu), Toulenu, Formaldehydu, kamfory, MEHQ, żywicy formaldehydowej, parabenów, glutenu, składników pochodzenia zwierzęcego, Ethyl Tosylamide, Ksylenu i MIT (metyloizotiazolinon).