czwartek, grudnia 05, 2019

Siła i świeżość żywiołów czyli Prada Luna Rossa

Szukając wartości w sercu ekstremalnego żeglarstwa, traktując go jako punkt startowy dla nowych pomysłów, nowy męski zapach Prada wyłania się z poszukiwań doskonałości. Przyjmując szanowaną nazwę katamaranu - Luna Rossa, jest to zapach składający hołd naturze i oddający pasję dla innowacji. Siła i świeżość żywiołów przywołane przez interpretację klasycznych nut w nowych formach. Przykuwający uwagę flakon i opakowanie zewnętrzne odzwierciedlają wspólny mianownik natury i technologii, ludzkich emocji i siły, które łączą się by stawić czoła limitom. 


Zapach i składniki Prada Luna Rossa są dziełem Danieli Andrier. Prada Luna Rossa jest bezkompromisowym męskim zapachem, idealnie interpretującym tradycyjne składniki. Fala aromatycznej świeżości uderza poprzez zapach przedstawiając siłę i dynamiczną energię, podkreślając szlachetny i zmysłowy charakter kompozycji. Swoistym kręgosłupem zapachu jest lawenda – charakterystyczny naturalny składnik perfumiarski - lecz tu zyskuje on zupełnie nowa unikalną i nowoczesną interpretację. Ta zdolność do odkrywania na nowo i budzenia uśpionych gwiazd wśród składników perfumiarskich oraz nadawania im nowoczesnego wymiaru leży w sercu zapachów Prada.


Kwaśna świeżość: Esencja kwaśniej pomarańczy aktywuje natychmiast surowe oblicze lawendy: kwaśno-świeży i pobudzający. 

Aromatyczne serce: Aromatyczne serce Lawendy, wonna szałwia oraz esencja mięty Nanah przypominają ducha otwartych przestrzeni i dzikich, naturalnych sił przyrody: pełen niuansów i wysublimowany. 

Drzewny: Bursztynowo drzewny charakter Ambroxan i absolutu Ambrette nadają mu dynamiczny charakter mieszanki syntetycznych i naturalnych składników, tworząc ciepłą zmysłowość: wyrafinowany, dostojny i ponadczasowy.


Flakon Prada Luna Rossa został zaprojektowany przez Yves Behar i jest inspirowany jest doskonałością technologiczną i gładkością, dynamicznym pięknem ekstremalnych łodzi. Moc żywiołów odzwierciedlają materiały i projekt, które wyrażają zarówno siłę jak i finezję. Naturalne tworzywa wysokiej jakości połączono by uzyskać efekt nowoczesności: poprzez szczeliny w metalicznym, srebrnym pancerzu nałożonym na flakon widzimy prześwitujące grafitowe szkło. Ciemne, burzowe srebro flakonu Prada Luna Rossa przecina ikoniczna czerwona linia, symbol innowacji i kompatybilności z domem mody. 


Opakowanie zewnętrzne Prada Luna Rossa bawi kontrastującymi fakturami, górna część mieni się stalową szarością a dolna bogatą, delikatną czernią. Raz jeszcze czerwona linia jako element wykończeniowy zastyga pośrodku projektu. 


Prada Luna Rossa to zapach niezwykle męski i żywiołowy - idealny dla silnego, mocnego faceta nie bojącego się wyzwań. We flakonie jest zaklęty męski seksapil, który sprawi, że zarówno płeć przeciwna, jak i ta sama - nie przejdą obojętnie obok mężczyzny pachnącego Prada Luna Rossa.

10 komentarzy:

 1. Nuty są mega, mega intrygujące! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. to wg mnie jeden z ciekawszych męskich zapachów - doskonały wybór pod choinkę :)

   Usuń
 2. Uwielbiam męskie zapachy Prada, tego nie znam ale od lat Romek używa wersji Black :)

  OdpowiedzUsuń
 3. JEden z piękniejszych zapachów!

  OdpowiedzUsuń
 4. Ooo ciekawe, czy mojemu by się spodobał :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. sama jestem ciekawa... jest faktycznie niezwykły

   Usuń
 5. Oj i ten zapach Prada musi byc moj ;)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz.
Proszę nie linkować do swoich blogów oraz do zewnętrznych stron internetowych. Wszystkie komentarze zawierające linki będą usuwane.