wtorek, grudnia 03, 2019

Samba de Janeiro z Sol de Janeiro

Sol de Janeiro jest marką zrodzoną z brazylijskiego klimatu i miłości do piękna, które w Brazylii są stylem życia. Zmysłowość od stóp do głów, dzięki uśmiechowi, niespiesznej przechadzce czy też gorącej sambie. Sol de Janeiro porywa nas w podróż do upalnej Brazylii, gdzie muzyka przeplata się z tańcem, cudownymi plażami i opalenizną. Piękno nie jest uniwersalnym standardem, ale postawą - pewnością, która pojawia się, gdy czujemy się dobrze w naszej skórze. Bo przecież w życiu chodzi o wykorzystanie swoich najlepszych zasobów i świętowanie tego, co wyjątkowe i radosne. I to, co jest dobre. 


Sol de Janeiro to uzależniające i pyszne zapachy, które zachęcają do głębokiego oddychania i inspirują do głębokiego odczuwania - wszystkimi zmysłami. Z pasją i zabawą. Zainspirowane brazylijskimi sekretami urody, produkty Sol de Janeiro pozwalają po prostu łączyć ludzi, zachęcają do kontaktu, dzielą się i inspirują dobre samopoczucie.


Flagowy kosmetyk Sol de Janeiro Bum Bum Cream - jest bogaty w guaranę, ponieważ owoce tej rośliny z Amazonii zawierają jedną z najbardziej skutecznych form kofeiny. Ponadto brazylijska mieszanka regenerującego masła Cupuacu, przeciwutleniacza Acai i intensywnie odżywczego oleju kokosowego zapewnia nieodparcie miękką skórę. 

Tekstura szybko wnika w skórę nadając jej idealny brazylijski blask z subtelnym połyskiem a niebiański zapach pistacji i karmelu rozpieszcza zmysły. Skóra na nogach, ramionach, brzuchu a także pośladkach jest nie tylko gładsza i jędrniejsza ale również odżywiona i nawilżona.  


Mgiełka do ciała Sol de Janeiro  Brazilian Crush otula nasze ciało egzotycznym zapachem i dosłownie zabiera na gorące plaże Rio. Brazylijki, wykorzystują wszystkie zmysły, by zawsze i dla każdego wyglądać zjawiskowo - oraz pachnieć. Sekretem ich piekna jest: bycie cheirosa (che-ro-sa), co oznacza uczucie boskiego dobra przez cały czas, od wschodu do zachodu słońca. 

Zapach Brazilian Crush, zainspirowany został odurzającymi zapachami pistacjowego i solonego karmelu brazylijskiego kremu Bum Bum. Mówi się, że pierwsza miłość jest na zawsze zapisana w naszej pamięci. Brazilian Crush to ten, którego nigdy nie zapomnisz. 


Poznaj sekret pięknych, brazylijskich ust, które są zawsze gotowe do pocałunku. Masło do ust Sol de Janeiro Brazilian Kiss sprawia, że usta stają się gładsze i bardziej miękkie dzięki infuzji masła Cupuaçu, olejku Açaí i oleju kokosowego.  

Ten wielozadaniowy kosmetyk można również nakładać na suchą skórę na dłoniach i łokciach, aby natychmiast ukoić suchą skórę. Można go również nałożyć na kości policzkowe, aby dodać im promiennego blasku.


Kosmetyki Sol de Janeiro możecie kupić w perfumerii Sephora pojedynczo, lub w pięknych zestawach prezentowych - idealnych na nadchodzące święta. W zestawach znajdziecie flagowe produkty marki w doskonałych cenach.