wtorek, grudnia 17, 2019

Miodowe urodziny czyli 25 lat gamy Rêve de Miel od Nuxe

Nuxe Rêve de Miel jest najchętniej kupowaną serią Nuxe na świecie. Pokochały ją nie tylko Francuzki, ale kobiety na całym świecie - również i Polki. To również moja ulubiona seria od Nuxe. W tym roku, linia Rêve de Miel, która od lat pielęgnuje wrażliwą skórę, niwelując odczucie dyskomfortu, świętuje swoje 25-te urodziny. Z tej okazji, marka Nuxe postawiła na zmianę szaty graficznej opakowań, tak aby były jeszcze bardziej czytelne i premium.


Wraz ze swoim jubileuszem, marka Nuxe wprowadziła także limitowaną edycję Ultradożywczego Balsamu do Ust, którego opakowania prezentują 3 kluczowe założenia Nuxe, czyli poszanowanie natury, ochronę pszczół i najwyższą jakość Made in France.

Dodatkowo, kolekcja Rêve de Miel wzbogaciła się o dwa intensywnie odżywcze koncentraty: Olejkowy Balsam do Ciała i Ultrakomfortowy Krem do Twarzy. Te otulające nowości od Nuxe z pewnością pomogą przygotować suchą skórę na nadchodzącą wielkimi krokami zimę. 


Nuxe Rêve de Miel Ultrakomfortowy Krem do Twarzy to krem, który odpowiada na potrzeby skóry suchej zarówno w ciągu dnia, jak i w nocy. Tym samym zastępuje dwa poprzednio występujące w linii kremy do twarzy - na dzień i na noc. Jego bogata formuła to koktajl odżywczych, łagodzących i naprawczych składników aktywnych: miodu, masła shea, szafranu i cennych olejków roślinnych (z otrębów ryżowych i makadamia).

Balsam zawiera także w 100% naturalny propolis, pozyskiwany w procesie oleo-eko-ekstrakcji - innowacyjnej i przyjaznej dla środowiska metody, pozwalającej zachować wszystkie jego właściwości. Propolis to niezwykle cenny składnik, który łagodzi, odżywia, naprawia skórę i działa przeciwutleniająco.


Nuxe Rêve de Miel Olejkowy Balsam do Ciała dedykowany jest skórze suchej. Wysokie stężenie zawartych w nim olejków roślinnych (arganowy oraz z ogórecznika), zapewnia jej maksymalne odżywienie. Podczas masażu jedwabista konsystencja balsamu zmienia się w aksamitny olejek, otulając skórę nutami miodu, mimozy i wanilii. Balsam gwarantuje absolutny komfort przez 48 godzin i pozostawia skórę zregenerowaną, odżywioną oraz ukojoną. 


Nuxe Rêve de Miel Ultradożywczy Balsam do Ust - to kultowy już regenerujący balsam do ust. Zawiera skoncentrowane dobroczynne składniki pochodzenia naturalnego, które odżywiają oraz łagodzą suche  i spierzchnięte usta. Miód, cenne oleje roślinne, wosk pszczeli, masło shea i oleoaktywny propolis tworzą niepowtarzalną formułę. Jest ona ściśle strzeżoną tajemnicą marki Nuxe, zapewnia komfort suchym i zniszczonym ustom (spektakularne rezultaty są widoczne w warunkach ekstremalnego zimna).


Jego uwodzicielsko bogata, rozpływająca się konsystencja i charakterystyczny naturalny zapach olejków eterycznych uzależniają już od pierwszego użycia. Limitowany bursztynowy szklany słoik oraz opakowanie pochodzące z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony, definiuje nowe spojrzenie na dawny, apteczny styl opakowań „neo-apothhecary”.


Nuxe, to marka naturalnie odpowiedzialna. Edycje limitowane balsamów Rêve de Miel skupiają się na 3 najważniejszych dla niej założeniach:
  • OCHRONA PSZCZÓŁ. Od ponad dziesięciu lat NUXE wspiera Un Toit pour les Abeilles (dach dla pszczół), sponsorując ule i rozwój kolonii pszczół w Wogezach. W ramach współpracy z Luwrem, która rozpoczęła się w 2018 r. – marka postawiła 6 uli w sercu kwiecistej łąki w Jardin des Tuileries. Działanie miało na celu podniesienie świadomości mieszkańców miasta i turystów w temacie istotnej roli pszczół w różnorodności biologicznej.
  • POSZANOWANIE NATURY. Przy tworzeniu produktów, na każdym etapie ich produkcji, marka bierze pod uwagę minimalizację wpływu na przyrodę. Podczas powstawania kosmetyków pielęgnacyjnych skupia się na składnikach aktywnych pozyskiwanych z miejsc o kontrolowanej identyfikowalności geograficznej oraz niewykorzystywaniu żadnych chronionych gatunków roślin. Priorytetowo traktuje stosowanie ekologicznie czynnych składników i naturalnych metod ekstrakcji. Dodatkowo wszystkie formuły, które są opracowane zgodnie z wymogami, łatwo ulegają biodegradacji.
  • NAJWYŻSZA JAKOŚĆ Made in France. Każdy produkt NUXE jest opracowywany i produkowany we Francji: począwszy od laboratorium badawczo-rozwojowego w Paryżu, aż do zakładu produkcyjnego w Bretanii. Marka NUXE czerpie inspirację z doskonałej tradycji francuskiej farmacji, pod hasłami innowacji i unikalnego know-how. Formuły marki przechodzą również systematyczne kontrole in vivo, przy użyciu testów przeprowadzonych pod nadzorem dermatologicznym w celu zapewnienia bezpieczeństwa.